Jardin Naturel Żel Niedźwiedzi

Spis treści

Jardin Naturel Żel Niedźwiedzi - Działanie

Żel niedźwiedzi zawiera cenne ekstrakty ziołowe, wywołujące przyjemne uczucie ciepła, odświeżenia i relaksacji. Nie zawiera tłuszczów i szybko się wchłania. Preparat wzmacnia działanie substancji czynnych i przyśpiesza rekonwalescencję w bólach stawów, mięśni i kręgosłupa. Żel działa wspomagająco podczas dyskomfortu pleców, ramion oraz kończyn, łagodzi stany związane z przemęczeniem, a także działa relaksacyjnie. Dzięki zawartości ekstraktu z eukaliptusa, mentolu i rumianku preparat ma także właściwości lekko antybakteryjne. Zawarta w preparacie kamfora działa drażniąco na zakończenia czuciowe w skórze wywołując uczucie ciepła. Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych co prowadzi do lepszego krążenia w obszarach zapalnych. Mentol działa pobudzająco na zakończenia nerwów czuciowych powodując obniżenie odczuwania bólu oraz uczucie chłodu zaś cenny olejek z golterii zawiera salicylan metylu stosowany w medycynie miejscowo na nieuszkodzoną skórę jako lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i rozgrzewający.

Jardin Naturel Żel Niedźwiedzi - wskazania

Masaż. Kontuzje sportowe (urazy, stłuczenia). Wspomagająco w bólach mięśni i stawów. Wspomagająco w miejscowych stanach zapalnych mięśni i stawów.

Jardin Naturel Żel Niedźwiedzi - dawkowanie

Wmasować w nieuszkodzoną skórę 3-4 razy dziennie. Nie nanosić na błony śluzowe. Nie stosować na podrażnioną skórę oraz otwarte rany.

Jardin Naturel Żel Niedźwiedzi - uwagi

Pharmindex