Grill czy ognisko? Co jest zdrowsze? Sprawdź❗
Grill czy ognisko? Co jest zdrowsze? Sprawdź❗
Grill czy ognisko? Co jest zdrowsze? Sprawdź❗

Klej NO-MIX

Spis treści

Reklama

Klej NO-MIX - skład

Zestaw w pudełkach zawiera: materiał adhezyjny - klej do zamków 8 g, aktywator 10 ml, wytrawiacz - żel 10 ml, pędzelki jednorazowe, uchwyty do pędzelków, podkładki do mieszania, łopatki. Zestaw w strzykawkach zawiera: materiał adhezyjny - klej do zamków w 3 strzykawkach po 2,5 g, aktywator 10 ml, wytrawiacz - żel w 2 strzykawkach po 2,5 g, pędzelki jednorazowe, uchwyty do pędzelków, podkładki do mieszania, łopatki, plastikowe końcówki do strzykawek.

Reklama

Klej NO-MIX - działanie

Klej do aparatów ortodontycznych. Materiał adhezyjny jednoskładnikowy. Polimeryzacja materiału rozpoczyna się po założeniu zamka z klejem na ząb, dzięki czemu wyeliminowany jest czas związany z mieszaniem składników. W przypadku zdejmowania zamka, jego oddzielenie od zęba występuje między podstawą zamka a klejem, stąd pozostająca na zębie warstwa kleju chroni szkliwo przed uszkodzeniem. Zastosowanie strzykawek chroni materiał przed zanieczyszczeniami i pozwala go dokładnie dozować. Nadmiar kleju wokół podstawy zamka pozostaje na ogół niespolimeryzowany i jest łatwy do usunięcia.

Reklama

Klej NO-MIX - wskazania

Klejenie aparatów ortodontycznych (metalowych, ceramicznych, plastikowych) i rurek policzkowych do zębów.

Reklama

Klej NO-MIX - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki materiałów.

Reklama

Klej NO-MIX - dawkowanie

Klejenie i odklejanie zgodnie ze wskazówkami producenta.

Reklama

Klej NO-MIX - uwagi

Należy unikać kontaktu materiału niespolimeryzowanego ze skórą oraz błoną śluzową. Należy natychmiast oczyścić miejsce kontaktu. W razie kontaktu z oczami natychmiast przepłukać wodą i skontaktować się z okulistą. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w lodówce. Materiały powinny mieć temp. pokojową w momencie używania. Nie stosować po terminie ważności.


Reklama

Co oznacza pulsowanie w uchu?
Sprawdź!