Grill czy ognisko? Co jest zdrowsze? Sprawdź❗
Grill czy ognisko? Co jest zdrowsze? Sprawdź❗
Grill czy ognisko? Co jest zdrowsze? Sprawdź❗

NaturSteron

Spis treści

Reklama

NaturSteron - skład

1 kaps. zawiera: 160 mg ekstraktu 90% z buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris), 160 mg L-argininy, 2 mg resweratrolu, 25 mg glukonianu cynku (3,6 mg cynku).

Reklama

NaturSteron - działanie

Suplement diety. Substancje czynne zawarte w wyciągu z buzdyganka ziemnego - saponiny steroidowe (diosgenina i protodioscyna) wykazują podobieństwo strukturalne do ludzkich hormonów steroidowych, bliźniacze z testosteronem i wpływają na poziom endogennego testosteronu. Równocześnie poprzez ogólne działanie testosteronu na organizm, składniki buzdyganka ziemnego wpływają na poprawę procesów życiowych zależnych od prawidłowego poziomu hormonów. Dochodzi m.in. do szybszego przyrostu masy mięśniowej poprzez usprawnienie metabolizmu w kierunku większego spalania tłuszczów i nasilonej syntezy białek oraz zwiększonej wydolności fizycznej i psychicznej. Buzdyganek ziemny wykazuje również korzystne działanie na wątrobę, nerki, układ moczowy, układ sercowo-naczyniowy i układ nerwowy; poprawia także ogólnoustrojowe krążenie krwi. L-arginina podnosi poziom tlenku azotu we krwi, odpowiedzialnego za prawidłowe ukrwienie narządów płciowych, wpływając tym samym na doznania seksualne. Resweratrol to związek polifenolowy o właściwościach przeciwutlenia, wykazujący równocześnie działanie przeciwzapalne. Cynk bierze udział w metabolizmie węglowodanów, tłuszczów, białek i alkoholu. Odgrywa istotną rolę w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Cynk uczestniczy w wytwarzaniu prostaglandyn regulujących ciśnienie krwi, rytm pracy serca, funkcje wydzielnicze skóry oraz poziom cholesterolu w krwi. Zapotrzebowanie na cynk wykazują przede wszystkim skóra, włosy i paznokcie. Pierwiastek ten jest niezbędnym elementem w procesie budowy tkanki łącznej i kolagenu, wpływa na prawidłowe gojenie ran. Współdziała z witaminą A.

Reklama

NaturSteron - wskazania

Preparat polecany jest dla mężczyzn z łagodnymi do umiarkowanych zaburzeniami erekcji oraz z zaburzeniami popędu płciowego, jak również w profilaktyce i łagodzeniu objawów andropauzy.

Reklama

NaturSteron - dawkowanie

Doustnie. 1 lub 2 kaps. 3 razy dziennie podczas posiłku popijając wodą. Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

NaturSteron - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Co oznacza pulsowanie w uchu?
Sprawdź!