Pierwszy w historii zabieg, który przywrócił słuch. Trwał 16 minut. Sprawdź❗
Pierwszy w historii zabieg, który przywrócił słuch. Trwał 16 minut. Sprawdź❗
Pierwszy w historii zabieg, który przywrócił słuch. Trwał 16 minut. Sprawdź❗

Nestlé Resource Protein

Nestlé Resource Protein to preparat odżywczy w płynie stosowany w postępowaniu dietetycznym w stanach niedożywienia lub ryzyka niedożywienia związanego z chorobą.
Spis treści

Reklama

Nestlé Resource Protein - wskazania

Do postępowania dietetycznego w stanach i (lub) w przypadku ryzyka niedożywienia związanego z chorobą: u chorych ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko, chorobach wyniszczających np. nowotworowych, przygotowaniu do zabiegów operacyjnych i żywieniu po operacji, okresie rekonwalescencji, schorzeniach związanych ze starzeniem się organizmu, zaburzeniach żucia i połykania, mukowiscydozie.

Reklama

Nestlé Resource Protein - skład

Woda, białka mleka, syrop glukozowy, sacharoza, olej roślinny (rzepakowy), składniki mineralne (chlorek potasu, cytrynian potasu, cytrynian sodu, cytrynian magnezu, tlenek magnezu, siarczan żelaza (II), siarczan cynku, siarczan manganu, siarczan miedzi (II), fluorek sodu, chlorek chromu (III), molibdenian (VI) sodu, jodek potasu, selenian (VI) sodu), emulgator (E471), aromat, skrobia, witaminy (C, E, niacyna, kwas pantotenowy, B6, A, tiamina, ryboflawina, kwas foliowy, K, biotyna, D), stabilizator (karagen), barwnik (E120).

Reklama

Nestlé Resource Protein - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu.

Reklama

Nestlé Resource Protein - stosowanie

Resource Protein jako uzupełnienie diety: 1-3 butelki na dobę, lub jako jedyne źródło pożywienia: zgodnie z zaleceniem lekarza. Najlepiej podawać schłodzony.

Reklama

Nestlé Resource Protein - przechowywanie

Zamknięte opakowania przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Po otwarciu niewykorzystaną porcję zamknąć, przechowywać w lodówce, zużyć w ciągu 24 godzin. Porcję produktu która została przelana do innego opakowania należy szczelnie zamknąć i spożyć w ciągu 6 godzin.

Reklama

Nestlé Resource Protein - uwagi

Stosować pod kontrolą lekarza. Odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Odpowiedni powyżej 3. roku życia. Do podawania doustnego lub przez zgłębnik. Nie dodawać żywności ani leków, jeżeli produkt jest podawany przez zgłębnik.


Reklama

Jak się uchronić przed chorobami cywilizacyjnymi?
Sprawdź!