Grill czy ognisko? Co jest zdrowsze? Sprawdź❗
Grill czy ognisko? Co jest zdrowsze? Sprawdź❗
Grill czy ognisko? Co jest zdrowsze? Sprawdź❗

Novoxidyl

Spis treści

Reklama

Novoxidyl - skład

Szampon zawiera aktywne cząsteczki PDO i pirytionian cynku. Tonik zawiera: aktywne cząsteczki PDO, aktywne cząsteczki TDC, eskulinę i kwas laurynowy.

Reklama

Novoxidyl - działanie

Zawarte w szamponie i toniku aktywne cząsteczki PDO normalizują funkcje cebulek włosowych, ograniczają nadmierne wypadanie spowodowane różnymi przyczynami, przedłużając cykl życia włosów i wspomaga ich wzrost. Zawarty w szamponie pirytionian cynku ma działanie przeciwłupieżowe. Tonik zawiera aktywne cząsteczki TDC - kompleks bogatych w siarkę aminokwasów, niezbędnych do prawidłowej budowy i wzrostu włosów. Działa zarówno bezpośrednio na włosy, poprawiając ich strukturę, jak i na skórę głowy, wywierając pozytywny wpływ na pracę gruczołów łojowych. Eskulina korzystnie wpływa na stan skóry i włosów, przyczyniając się do lepszego odżywiania cebulek włosowych. Kwas laurynowy zmniejsza produkcję łoju w mieszkach włosowych.

Reklama

Novoxidyl - wskazania

Pielęgnacja włosów ze skłonnością do wypadania. Profilaktyka przeciwłupieżowa.

Reklama

Novoxidyl - dawkowanie

Szampon: niewielką ilość szamponu nanieść na mokre włosy, delikatnie wmasować i dokładnie spłukać po kilku minutach, stosować 2-3 razy w tygodniu. Tonik: rozprowadzić równomiernie bezpośrednio na skórze głowy, delikatnie masując, aż do wchłonięcia. Tonik stosować przez ok. 60-90 dni. Początkowo 2 razy dziennie, a przez ostatnie 30 dni można zmniejszyć częstotliwość aplikacji do 1 raz dziennie.

Reklama

Novoxidyl - uwagi


Reklama

Co oznacza pulsowanie w uchu?
Sprawdź!