Grill czy ognisko? Co jest zdrowsze? Sprawdź❗
Grill czy ognisko? Co jest zdrowsze? Sprawdź❗
Grill czy ognisko? Co jest zdrowsze? Sprawdź❗

Nursea Trawienie

Spis treści

Reklama

Nursea Trawienie - skład

1 tabl. zawiera: 150 mg suchego ekstraktu z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa); 150 mg suchego ekstraktu z ziela karczocha (Cynara scolymus); 0,5 mg witaminy B6; 0,4 mg witaminy B2; 0,35 mg witaminy B1.

Reklama

Nursea Trawienie - działanie

Suplement diety. Cynaryna zawarta w karczochu przyczynia się do zapobiegania uszkodzeniom błon komórkowych wątroby, wspomaga działanie rozkurczowe, żółciopędne, a także przeciwzapalne i odtruwające. Przyczynia się do oczyszczania organizmu ze szkodliwych substancji. Ostryż długi z kurkuminą wspomaga funkcje trawienne wątroby i ochronę jej miąższu, a także działanie przeciwzapalne i rozkurczowe na wątrobę. Działanie preparatu uzupełniają witaminy z grupy B (witamina B1, B2 i B6), niezbędne do prawidłowej pracy wątroby i wspomagające jej regenerację.

Reklama

Nursea Trawienie - wskazania

Preparat jest zalecany: w sytuacji przejedzenia; niestrawności i uczucia ciężkości po obfitych posiłkach; jako wsparcie ochronne i regenerujące w przypadku obciążania wątroby ciężkostrawnymi potrawami, lekami, alkoholem; w przypadku odczuwania dyskomfortu w okolicach wątroby, wspomagająco w celu utrzymania właściwego poziomu cholesterolu.

Reklama

Nursea Trawienie - przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na któryś ze składników preparatu.

Reklama

Nursea Trawienie - ciąża

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Reklama

Nursea Trawienie - dawkowanie

1 tabletka 1 do 2 razy dziennie, najlepiej przed posiłkiem. Nie przekraczać 2 tabletek dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Reklama

Nursea Trawienie - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze 15-25st.C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.


Reklama

Co oznacza pulsowanie w uchu?
Sprawdź!