Znajdź lek

Źródło

Nursea Trawienie

Działanie

Suplement diety. Cynaryna zawarta w karczochu przyczynia się do zapobiegania uszkodzeniom błon komórkowych wątroby, wspomaga działanie rozkurczowe, żółciopędne, a także przeciwzapalne i odtruwające. Przyczynia się do oczyszczania organizmu ze szkodliwych substancji. Ostryż długi z kurkuminą wspomaga funkcje trawienne wątroby i ochronę jej miąższu, a także działanie przeciwzapalne i rozkurczowe na wątrobę. Działanie preparatu uzupełniają witaminy z grupy B (witamina B1, B2 i B6), niezbędne do prawidłowej pracy wątroby i wspomagające jej regenerację.

Wskazania

Preparat jest zalecany: w sytuacji przejedzenia; niestrawności i uczucia ciężkości po obfitych posiłkach; jako wsparcie ochronne i regenerujące w przypadku obciążania wątroby ciężkostrawnymi potrawami, lekami, alkoholem; w przypadku odczuwania dyskomfortu w okolicach wątroby, wspomagająco w celu utrzymania właściwego poziomu cholesterolu.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na któryś ze składników preparatu.

Ciąża i laktacja

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Dawkowanie

1 tabletka 1 do 2 razy dziennie, najlepiej przed posiłkiem. Nie przekraczać 2 tabletek dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze 15-25st.C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Pharmindex