Pierwszy w historii zabieg, który przywrócił słuch. Trwał 16 minut. Sprawdź❗
Pierwszy w historii zabieg, który przywrócił słuch. Trwał 16 minut. Sprawdź❗
Pierwszy w historii zabieg, który przywrócił słuch. Trwał 16 minut. Sprawdź❗

NX3

Spis treści

Reklama

NX3 - skład

NX3 Intro Kit zawiera po 1 strzykawce (5 g) z cementem podwójnie wiążącym w odcieniach przezroczystym, białym i żółtym; po 1 strzykawce (1.8 g) z cementem światłowiążącym w odcieniach przezroczystym, białym i żółtym; po 1 strzykawce (3 g) z żelem próbnym w odcieniach przezroczystym, białym i żółtym; 1 butelka (5 ml) Silane Primer: 30 końcówek mieszających; instrukcja obsługi.
NX3 Trial Kit zawiera 1 strzykawkę (5 g) z cementem podwójnie wiążącym w odcieniu przezroczystym, 10 końcówek mieszających, 1 buteleczka (5ml) OptiBond® All In One “Self-Etch", instrukcja obsługi.
NX3 uzupełnienia: pojedyncza strzykawka (5 g) z cementem podwójnie wiążącym w odcieniach: przezroczystym, białym, żółtym, wybielonym i białym opakerowym; pojedyncza strzykawka (1.8 g) z cementem światłowiążącym w odcieniach przezroczystym, białym, żółtym wybielonym i białym opakerowym; żel próbny (3 g) w odcieniach przezroczystym, białym, żółtym, wybielonym i białym opakerowym.

Reklama

NX3 - działanie

NX3 jest kompozytowym cementem o innowacyjnej formule chemicznej, doskonałej estetyce i adhezji oraz uniwersalności zastosowań. Dostępny jest w strzykawkach w postaci światło utwardzalnej oraz światło-chemo utwardzalnej. Ta ostatnia zawiera opatentowany bezaminowy system inicjujący polimeryzację, dzięki czemu NX3 jest pierwszym cementem kompozytowym o stałej barwie, nie ulegającej zmianie w czasie.
Cement jest kompatybilny zarówno z systemami adhezyjnymi stosowanymi w technice całkowitego wytrawiania jak i samowytrawiającymi. Wykazuje wysoką adhezję zarówno do szkliwa jak i zębiny oraz do wszystkich materiałów protetycznych.

Reklama

NX3 - wskazania

Osadzanie wszystkich prac protetycznych (CAD/CAM, ceramika, metal). Cement podwójnie wiążący może być stosowany do wszystkich rodzajów prac protetycznych, także do licówek.

Reklama

NX3 - przeciwwskazania

Uczulenie na składniki materiału.

Reklama

NX3 - uwagi

Nie spolimeryzowana żywica może powodować podrażnienia skóry i błony śluzowej - unikać bezpośredniego kontaktu z tkankami miękkimi. Przechowywać w temp. pokojowej. Zamykać strzykawki bezpośrednio po użyciu.


Reklama

Jak się uchronić przed chorobami cywilizacyjnymi?
Sprawdź!