Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗

Parodium

Spis treści

Reklama

Parodium - skład

Aqua, Propylene glycol, Carbomer, Aroma, Cl 16255, Chlorhexidine digluconate, Eugenol, Limonene, Maltodextrin, Potassium carbonate, Rheum palmatum root extract, Silica, Sodium hydroxide, Sodium methylparaben, Sodium propylparaben, Sodium saccharin

Reklama

Parodium - działanie

Kosmetyk leczniczy zawierający chlorheksydynę i wyciąg z rzewienia. Dwuglukonian chlorheksydyny działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie, stosowany jest do odkażania błon śluzowych, ran, skóry przed zabiegami chirurgicznymi. Redukuje powstawanie płytki nazębnej i zapobiega namnażaniu się bakterii. Rheum Palmatum w formie wyciągu posiada właściwości łagodzące dzięki czemu zmniejsza zaczerwienienie dziąseł, co pozwala na właściwe działanie składników po nałożeniu na wrażliwe dziąsła.

Reklama

Parodium - wskazania

tany zapalne dziąseł, zaczerwienienia i opuchlizna wywołana krwawieniem dziąseł, halitoza (nieświeży oddech). Przyśpieszanie eliminację płytki bakteryjnej oraz zapobieganie jej odbudowie.

Reklama

Parodium - przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci poniżej 6. rż. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Parodium - dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 6. rż.: 3 razy dziennie, przez 7 dni. Po umyciu zębów, żel nanieść na zaczerwienione dziąsła, za pomocą palca lub miękkiej szczoteczki. Po zastosowaniu żelu nie płukać ust i nie połykać.

Reklama

Parodium - uwagi

Stosowanie żelu nie zastępuje mycia zębów po każdym posiłku


Reklama

Niesamowite ptaki, których śpiew słychać wiosną!
Sprawdź!