Rekordowa liczba zwolnień L4 od psychiatry. Polacy nie wytrzymują presji. Sprawdź❗
Rekordowa liczba zwolnień L4 od psychiatry. Polacy nie wytrzymują presji. Sprawdź❗
Rekordowa liczba zwolnień L4 od psychiatry. Polacy nie wytrzymują presji. Sprawdź❗

Petit Drill Junior

Spis treści

Reklama

Petit Drill Junior - skład

Glicerol, maltitol ciekły (E965), hydroksyetyloceluloza, sodu benzoesan, kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, aromat truskawkowy, woda oczyszczona. Preparat nie zawiera cukru, barwników ani parabenów.

Reklama

Petit Drill Junior - działanie

Wyrób dzięki swoim składnikom tworzy ochronną warstwę i nawilża gardło, co umożliwia złagodzenie podrażniania związanego z suchym kaszlem, również tego spowodowanego przez niektóre agresywne czynniki zewnętrzne, takie jak dym papierosowy, zanieczyszczenie, pył, suche powietrze itd.

Reklama

Petit Drill Junior - wskazania

Łagodzi podrażnienia gardła związanego z suchym kaszlem. Dla dzieci w wieku od 6 lat.

Reklama

Petit Drill Junior - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników syropu. Dzieci w wieku poniżej 6 lat. Dziedziczna nietolerancja fruktozy, ze względu na obecność maltitolu ulegającego przekształceniu do fruktozy.

Reklama

Petit Drill Junior - ostrzeżenia

W przypadku wystąpienia poważnych objawów związanych z suchym kaszlem, takich jak trudności w oddychaniu, gorączka utrzymująca się dłużej niż 3 dni, wielokrotne wymioty, trudności z jedzeniem, biegunka, zmiany zachowania lub zaburzenia snu itp.) należy skonsultować się z lekarzem. Kaszel jest zwykle związany z wirusową infekcją dróg oddechowych, ale może także być oznaką choroby wymagającej specjalistycznego leczenia (zapalenie krtani, zapalenie płuc, astma itp.). W razie przypadkowego dostania się syropu do nosa, oczu lub uszu należy przepłukać te miejsca roztworem soli fizjologicznej, w celu usunięcia syropu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla niemowląt/dzieci.

Reklama

Petit Drill Junior - dawkowanie

Doustnie. Dzieci w wieku od 6 lat: jednorazowo jedna dawka po 10 ml. W razie potrzeby można stosować 3 do 4 razy na dobę. Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 5 dni należy skonsultować się z lekarzem. W razie pominięcia dawki syropu w wyznaczonym czasie, nie należy stosować podwójnej dawki. Nie należy pić ani jeść podczas podawania. Nie przekraczać podanej dawki. Po każdym użyciu przepłukać miarkę zimną wodą. Przed odłożeniem miarki do opakowania, upewnić się, że jest czysta.

Reklama

Petit Drill Junior - uwagi


Reklama

1/3 kobiet ma niedobór tego pierwiastka 😲
Sprawdź powód!