Pharmaton Geriavit

Spis treści

Pharmaton Geriavit - skład

1 kaps. zawiera 40 mg standaryzowanego wyciągu z korzenia żeń-szenia G 115, 800 µg witaminy A, 1,4 mg witaminy B1, 1,4 mg witaminy B2, 1,4 mg witaminy B6, 2,5 µg witaminy B12, 16 mg niacyny, 60 mg witaminy C, 5 µg witaminy D, 12 mg witaminy E, 50 µg biotyny, 200 µg kwasu foliowego, 10,5 mg żelaza, 2 mg manganu, 1000 µg miedzi i 55 µg selenu, 1,5 mg cynku, 120 mg wapnia, 100 mg lecytyny.

Pharmaton Geriavit - Działanie

Suplement diety zawierający wyciąg z korzenia żeń-szenia, witaminy i składniki mineralne. Składniki preparatu wspomagają witalność, uwalniają energię, wpływają na odporność, sprawność fizyczną i intelektualną, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia.

Pharmaton Geriavit - wskazania

Uzupełnienie diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu w okresach osłabienia, stresu i rekonwalescencji.

Pharmaton Geriavit - Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom w wieku poniżej 12 rż.

Pharmaton Geriavit - ostrzeżenia

Osoby z nadciśnieniem, chore na cukrzycę powinny przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Pharmaton Geriavit - ciąża

Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny przez zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Pharmaton Geriavit - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kaps. na dobę. Kapsułkę należy połykać z posiłkiem, najlepiej podczas śniadania. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Z uwagi na zawartość wyciągu z żeń-szenia po 3 miesiącach przyjmowania preparatu należy zrobić 2 tygodnie przerwy, a następnie powrócić do jego stosowania.

Pharmaton Geriavit - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex