Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Premise

Działanie

Materiał kompozytowy, w którym zastosowano nie spotykaną dotąd technologię trójfazową, która pozwala na połączenie 3 rodzajów wypełniacza - nano-wypełniacza wielkości 0,02 µm, wypełniacza wielkości 0,4 µm oraz wypełniacza pre-polimeryzowanego. Taka kombinacja wypełniacza oraz duża jego ilość, o 15 % więcej niż w innych kompozytach (84% wagowo), pozwoliła na uzyskanie produktu o unikalnych parametrach fizycznych i estetycznych: bardzo niski skurcz polimeryzacyjny (odcień o średniej gęstości 1,6%; odcień Packable 1,4%); lepszy i trwalszy efekt wypolerowania; optymalna plastyczność i wytrzymałość.

Wskazania

Bezpośrednie wypełnianie wszystkich klas ubytków w zębach przednich i bocznych, obudowa pod uzupełnienia protetyczne, szynowanie zębów, wykonywanie uzupełnień pośrednich (wkłady i nakłady). Odcienie Packable przeznaczone są do wypełniania ubytków w zębach bocznych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki materiału.

Uwagi

Nie spolimeryzowana żywica może powodować podrażnienia skóry i błony śluzowej - unikać bezpośredniego kontaktu z tkankami miękkimi. Przechowywać w temp. pokojowej. Zamykać strzykawki bezpośrednio po użyciu

Pharmindex