ChatGPT został poddany egzaminowi z interny. Wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź❗
ChatGPT został poddany egzaminowi z interny. Wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź❗
ChatGPT został poddany egzaminowi z interny. Wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź❗

Prewenit Balance

Spis treści

Reklama

Prewenit Balance - skład

1 tabl. zawiera: 51 mg ekstraktu z nasion Griffonia simplicifolia, w tym 50 mg 5-hydroksytryptofanu oraz 600 µg kwasu foliowego (300% RWS), 3 mg witaminy B6 (214% RWS), 500 µg witaminy B12 (20000% RWS), 5 µg witaminy D (100% RWS), 1,1 mg tiaminy (100% RWS) i 10 mg cynku (100% RWS).

Reklama

Prewenit Balance - działanie

Suplement diety zawierający witaminy D, B1, B6, B12, kwas foliowy i cynk oraz ekstrakt z Griffonia simplicifolia, będący naturalnym źródłem 5-HTP, bezpośredniego prekursora serotoniny. Griffonia simplicifolia pomaga w utrzymaniu prawidłowych czynności układu nerwowego. Cynk przyczynia się do prawidłowego przebiegu czynności poznawczych. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina D3 pomaga w funkcjonowaniu układu odpornościowego, bierze udział w procesie podziału komórek oraz wpływa na metabolizm kości. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, utrzymuje prawidłowość funkcji psychologicznych, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Witamina B12 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Kwas foliowy pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, wpływa na zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenie. Tiamina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczynia się do prawidłowych funkcji psychologicznych.

Reklama

Prewenit Balance - wskazania

Uzupełnianie diety w składniki korzystnie wpływające na układ nerwowy i samopoczucie.

Reklama

Prewenit Balance - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Dzieci i młodzież poniżej 18 rż.

Reklama

Prewenit Balance - ciąża

Stosowanie preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

Reklama

Prewenit Balance - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. dziennie, w trakcie posiłku, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Prewenit Balance - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

1/3 kobiet ma niedobór tego pierwiastka 😲
Sprawdź powód!