ChatGPT został poddany egzaminowi z interny. Wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź❗
ChatGPT został poddany egzaminowi z interny. Wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź❗
ChatGPT został poddany egzaminowi z interny. Wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź❗

PROfertil female

Spis treści

Reklama

PROfertil female - skład

1 tabl. zawiera: 30 mg koenzymu Q10; 30 mg witaminy E (250% RWS); 800 µg kwasu foliowego (400% RWS); 70 µg selenu (127% RWS); 4 mg katechin z wyciągu z zielonej herbaty; 12 mg glicyryzyny z wyciągu z korzenia lukrecji.
1 kaps. zawiera 500 mg kwasów tłuszczowych omega-3.

Reklama

PROfertil female - działanie

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Składniki preparatu regulują cykl owulacyjno-menstruacyjny. Kwas foliowy bierze udział w procesach regeneracji i podziału komórek organizmu oraz warunkuje zdrowy rozwój komórki jajowej i zarodka. Selen jest istotnym czynnikiem warunkującym dojrzewanie komórek jajowych. Koenzym Q10 pomaga dostarczyć właściwą ilość energii do mitochondriów kobiety ciężarnej. Kwasy omega-3 zmniejszają ryzyko endometriozy, która uważana jest za przyczynę zaburzeń płodności. Katechiny otrzymywane z wyciągu z zielonej herbaty mają działanie antyoksydacyjne, dodatkowo mogą łagodzić procesy zapalne, zmniejszać agregację płytek krwi oraz zwiększać napięcie naczyń krwionośnych. Witamina E działa antyoksydacyjnie i przeciwzakrzepowo oraz wpływa na rozwój błony śluzowej macicy.

Reklama

PROfertil female - wskazania

Do postępowania dietetycznego dla kobiet z zespołem policystycznych jajników, które pragną zajść w ciążę.

Reklama

PROfertil female - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

PROfertil female - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. i 1 kaps. dziennie, w trakcie lub po posiłku, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

PROfertil female - uwagi

Stosować pod nadzorem lekarza. Preparat nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.


Reklama

1/3 kobiet ma niedobór tego pierwiastka 😲
Sprawdź powód!