ChatGPT został poddany egzaminowi z interny. Wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź❗
ChatGPT został poddany egzaminowi z interny. Wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź❗
ChatGPT został poddany egzaminowi z interny. Wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź❗

ProMen

Spis treści

Reklama

ProMen - skład

1 kaps. zawiera 960 mg oleju lnianego, w tym 480 mg kwasów tłuszczowych Omega 3; 100 mg wyciągu z żeń-szenia syberyjskiego; 15 mg cynku (150% RWS); 13,4 mg witaminy E (112% RWS); 20 µg selenu (36% RWS) z drożdży i 1 µg witaminy B12 (40% RWS).

Reklama

ProMen - działanie

Suplement diety. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych, w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, w prawidłowej syntezie DNA oraz bierze udział w procesie podziału komórek. Selen przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy i wraz z witaminą E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Olej lniany zapewnia wysoką zawartość kwasów tłuszczowych omega-3, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Żeń-szeń syberyjski działa korzystnie w stanach osłabienia i przemęczenia, wspomaga aktywność umysłową i poznawczą.

Reklama

ProMen - wskazania

Uzupełnianie diety mężczyzn starających się o dziecko, mężczyzn z obniżonymi parametrami nasienia oraz mężczyznom przygotowującym się do zabiegu wspomaganego zapłodnienia.

Reklama

ProMen - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

ProMen - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kaps. dziennie (rano) przez 3 mies. przed planowanym zapłodnieniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

ProMen - uwagi

Po 3 mies. stosowania zaleca się wykonanie kontrolnego badania nasienia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

1/3 kobiet ma niedobór tego pierwiastka 😲
Sprawdź powód!