Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Promensil Menopauza Forte

Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dla kobiet odczuwających pierwsze objawy menopauzy oraz w okresie nasilonych objawów. Preparat zawiera roślinne estrogeny (izoflawonoidy) z czerwonej koniczyny, które łagodzą objawy menopauzy i korzystnie wpływają na zdrowie kobiety. Redukuje uciążliwe objawy menopauzy, zmniejsza częstość i uciążliwość uderzeń gorąca, ogranicza nadmierne pocenie się oraz częstość nocnych potów, zmniejsza nerwowość i pomaga zachować spokój, korzystnie wpływa na nabłonek pochwy oraz poprawia jakość życia seksualnego. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej struktury kości, właściwego poziomu cholesterolu oraz korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Wskazania

Postępowanie dietetyczne w celu redukcji uderzeń gorąca, nadmiernego pocenia się, zwiększonej nerwowości, niepokoju i innych uciążliwych objawów towarzyszących menopauzie. Preparat polecany jest w pierwszych objawach menopauzy oraz w przypadku silnych objawów.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Dawkowanie

Doustnie: 1 tabletka dziennie. Tabletkę należy połknąć i popić wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Pierwsze efekty pojawiają się po 3–6 tygodniach stosowania. Rekomendowane długotrwałe stosowanie.

Uwagi

Pharmindex