ChatGPT został poddany egzaminowi z interny. Wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź❗
ChatGPT został poddany egzaminowi z interny. Wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź❗
ChatGPT został poddany egzaminowi z interny. Wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź❗

Purhinol

Spis treści

Reklama

Purhinol - skład

Syrop zawiera: mleczan wapnia, cytrynian i jabłczan wapnia, wyciąg z korzenia traganka błoniastego, wyciąg z jabłek (ApplePhenon®).

Reklama

Purhinol - działanie

Suplement diety w postaci syropu na bazie naturalnych składników. Wyciąg z traganka błoniastego pozyskiwany z korzenia tej rośliny; standaryzowany i zawiera powyżej 40% polisacharydów, które stanowią ważną grupę naturalnych substancji wykorzystywanych przez organizmy jako materiał budulcowy. W badaniach naukowych wykazano ich aktywność biologiczną. ApplePhenon® - standaryzowany wyciąg z niedojrzałych, dzikich jabłek. Dzięki specjalnemu, łagodnemu procesowi ekstrakcji i zaawansowanej technologii oczyszczania, zachowuje ponad 70% polifenoli. Polifenole znajdują się w zbilansowanej, codziennej diecie człowieka (np. w owocach, warzywach). Jest to największa grupa naturalnych antyoksydantów, które w badaniach wykazują działanie przeciwutleniające. Wapń obecny w syropie występuje w formie cytrynianu i jabłczanu oraz mleczanu, które są łatwo przyswajalne przez organizm. Wapń odgrywa istotną rolę w procesie podziału i specjalizacji komórek (również komórek biorących udział w prawidłowej odpowiedzi immunologicznej np. na alergen); przyczynia się do prawidłowej neurotransmisji (przekaźnictwa nerwowego). Preparat zawiera substancje słodzące.

Reklama

Purhinol - wskazania

Uzupełnienie diety w składniki wspomagające pracę układu odpornościowego oraz korzystnie wpływające na łagodzenie objawów alergii.

Reklama

Purhinol - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Purhinol - ciąża

Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Reklama

Purhinol - efekty uboczne

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Reklama

Purhinol - dawkowanie

Doustnie. Dzieci powyżej 3. do 6. rż.: 2,5 ml 2 razy dziennie. Dzieci powyżej 6. do 12. rż.: 5 ml 2 razy dziennie. Dzieci powyżej 12. rż. i dorośli: 10 ml 2 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób podania. Przed spożyciem dokładnie wstrząsnąć butelką. Przyjmować 2 razy dziennie przed posiłkiem (rano i wieczorem).

Purhinol - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania oraz prowadzenia zdrowego trybu życia.


Reklama

1/3 kobiet ma niedobór tego pierwiastka 😲
Sprawdź powód!