Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗

Tanno Hermal Krem

Spis treści

Reklama

Tanno Hermal Krem - skład

100 g kremu zawiera 1 g syntetycznej taniny.

Reklama

Tanno Hermal Krem - działanie

Preparat dzięki działaniu ściągającemu zawartej w nim syntetycznej taniny wykazuje działanie wysuszające oraz wzmacniające barierę naskórkową. Syntetyczna tanina tworzy barierę ochronną na chorobowo zmienionych powierzchniach skóry. Wysuszenie objętych stanem zapalnym, sączących obszarów skóry oraz związane z tym tworzenie się strupów, pozbawia bakterie i grzyby pożywienia co przyczynia się do zahamowania dalszego rozprzestrzeniania infekcji skóry. Dodatkowym efektem wysuszania i skutkiem działania bariery ochronnej jest zmniejszenie nasilenia uczucia świądu oraz złagodzenie podrażnień skóry. Krem posiada emoliencyjne podłoże dzięki czemu nawilża zmienioną zapalnie skórę.

Reklama

Tanno Hermal Krem - wskazania

W celu wzmocnienia bariery naskórkowej w zapalnych, sączących i swędzących powierzchownych zmianach skóry. W różnego rodzaju wypryskach, np. w atopowym zapaleniu skóry, w egzemie rąk, w tym w zmianach skórnych występujących we wrażliwych miejscach ciała, takich jak twarz, pachwiny, okolice intymne i fałdy skórne. Polecany również w łagodzeniu swędzącej wysypki skórnej. Krem pomaga łagodzić podrażnienia występujące w okolicy pieluszkowej, u dorosłych, dzieci i niemowląt.

Reklama

Tanno Hermal Krem - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Reklama

Tanno Hermal Krem - ostrzeżenia

W związku z możliwymi podrażnieniami oczu, zaleca się ostrożność podczas stosowania kremu. Alkohol cetylowy i glikol propylenowy mogą wywołać miejscowe podrażnienie skóry (np. kontaktowe zapalenie skóry).

Reklama

Tanno Hermal Krem - ciąża

Krem może być stosowany w czasie ciąży i karmienia piersią.

Reklama

Tanno Hermal Krem - efekty uboczne

W rzadkich przypadkach mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości skórnej. W bardzo rzadkich przypadkach mogą wystąpić łagodne podrażnienia skóry - takie jak pieczenie, zaczerwienienie i swędzenie.

Tanno Hermal Krem - dawkowanie

Zewnętrznie. Stosować na zmiany skórne 2 razy dziennie. W razie konieczności możliwe jest częstsze użycie wyrobu. Krem stosuje się do momentu zagojenia zmienionych powierzchni skóry. Jeśli objawy nie ulegną poprawie lub pogorszą się w ciągu 1-2 tyg. stosowania wyrobu, należy skonsultować się z lekarzem.

Tanno Hermal Krem - uwagi


Reklama

Niesamowite ptaki, których śpiew słychać wiosną!
Sprawdź!