Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗

Tasectan

Tasectan przywraca fizjologiczne funkcje ścian jelita. Można stosować go również wspomagająco w niwelowaniu objawów biegunki. Lek nie wpływa na pracę jelit oraz nie wchłania się z przewodu pokarmowego. Przeznaczony do stosowania doustnego.
Spis treści

Reklama

Tasectan - skład

Kapsułki zawierają taninian żelatyny, skrobię kukurydzianą i stearynian magnezu. Proszek zawiera taninian żelatyny.

Reklama

Tasectan - działanie

Preparat zawiera połączenie żelatyny i kwasu taninowego, które działa w sposób mechaniczny chroniąc zmienioną zapalnie błonę śluzową jelita dzięki zdolności tworzenia proteinowej, przylegającej do błony śluzowej warstwy ochronnej, która tworząc kompleksy z mukoproteinami odpowiedzialnymi za miejscowy stan zapalny, ułatwia ich precypitację i wydalanie z kałem. Preparat nie wpływa na motorykę jelit i nie wchłania się z przewodu pokarmowego.

Reklama

Tasectan - wskazania

Preparat stosowany w celu przywrócenia fizjologicznych funkcji ścian jelita. Wspomagająco w kontrolowaniu i łagodzeniu objawów biegunki o różnej etiologii, takich jak napięcie powłok brzusznych i częste wypróżnienia.

Reklama

Tasectan - dawkowanie

Doustnie, do ustąpienia objawów. Dorośli: 1-2 kaps. co 4-6 h popijając wodą. Niemowlęta i dzieci poniżej 3 rż.: 1 saszetka co 6 h. Dzieci w wieku 3-14 lat: 1-2 saszetki co 6 h. Zalecane jest przyjmowanie z płynami.

Reklama

Tasectan - uwagi


Reklama

Niesamowite ptaki, których śpiew słychać wiosną!
Sprawdź!