Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗

Thealoz Duo Gel

Spis treści

Reklama

Thealoz Duo Gel - skład

100 g żelu zawiera: 3 g trehalozy, 0,15 g hialuronianu sodu oraz 0,25 g karbomeru.

Reklama

Thealoz Duo Gel - działanie

Preparat zawiera trehalozę o działaniu ochronnym, antyoksydacyjnym i nawilżającym powierzchnię oka, hialuronian sodu poprawiający uwodnienie tkanek i nawilżenie powierzchni oka oraz karbomer, który pozwala na przedłużone utrzymywanie się preparatu na powierzchni oka. Preparat jest hipotonicznym płynnym żelem o neutralnym pH. Nie zawiera środków konserwujących.

Reklama

Thealoz Duo Gel - wskazania

Ochrona, regulacja stopnia uwodnienia tkanek i nawilżenie oka w terapii zespołu suchego oka o przebiegu umiarkowanym do ciężkiego. Dyskomfort, pieczenie i podrażnienie oka spowodowane przez czynniki zewnętrzne, takie jak: wiatr, dym, zanieczyszczenia, pył, słoneczna lub mroźna pogoda, suche powietrze, klimatyzacja, podróże samolotem, długotrwała praca przed monitorem komputerowym.

Reklama

Thealoz Duo Gel - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Reklama

Thealoz Duo Gel - efekty uboczne

Może wystąpić łagodne podrażnienie oczu.

Reklama

Thealoz Duo Gel - dawkowanie

1 kropla do każdego oka 1-4 razy dziennie. Ostatnią w ciągu dnia dawkę żelu najlepiej zakroplić wieczorem, bezpośrednio przed snem. Wyrzucić pojemnik jednodawkowy po zastosowaniu, nawet jeśli zawiera niewykorzystane resztki preparatu. W przypadku stosowania innych kropli do oczu zachować co najmniej 15-minutową przerwę, a preparat zastosować jako ostatni. W przypadku noszenia soczewek kontaktowych należy zdjąć je przed zastosowaniem preparatu. Po jego użyciu należy odczekać co najmniej 30 min przed założeniem soczewek.

Reklama

Thealoz Duo Gel - uwagi


Reklama

Niesamowite ptaki, których śpiew słychać wiosną!
Sprawdź!