Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗

ThermaCare (plecy)

Spis treści

Reklama

ThermaCare (plecy) - skład

Kompres nie zawiera substancji leczniczych. Każdy dysk cieplny zawiera 2 g żelaza oraz sól, węgiel drzewny i wodę.

Reklama

ThermaCare (plecy) - działanie

Żelazo zawarte w dyskach cieplnych w kontakcie z powietrzem, rozgrzewa się do temp. 40st.C i utrzymuje ją do 8 h. Stałe lecznicze ciepło przenika do mięśni i zwalcza źródło bólu. Zwiększone krążenie krwi pomaga złagodzić ból i rozluźnia mięśnie.

Reklama

ThermaCare (plecy) - wskazania

Suche kompresy uśmierzające ból i rozluźniające mięśnie do stosowania w okolicy lędźwiowej.

Reklama

ThermaCare (plecy) - przeciwwskazania

Nie stosować na chorobowo zmienioną lub podrażnioną skórę. U osób po 55 rż. nie stosować podczas snu. Nie stosować z kremami/maściami przeciwbólowymi i/lub innymi środkami emitującymi ciepło. Nie stosować na obszarach ciała z upośledzonym czuciem ciepła. U pacjentów z cukrzycą, chorobami serca, problemami krążeniowymi, chorobą zwyrodnieniową stawów stosować w porozumieniu z lekarzem.

Reklama

ThermaCare (plecy) - ciąża

W okresie ciąży i karmienia piersią stosować w porozumieniu z lekarzem.

Reklama

ThermaCare (plecy) - efekty uboczne

W przypadku wystąpienia dolegliwości, pieczenia, obrzęku, wysypki, innej zmiany skórnej lub jeśli po 7 dniach ból nasili się lub się nie zmieni należy przerwać stosowanie kompresu i skontaktować się z lekarzem.

Reklama

ThermaCare (plecy) - dawkowanie

Zewnętrznie. 1 plaster dziennie, przez maks. 8 h. Nakładać na oczyszczoną i suchą skórę. Otworzyć opakowanie aby umożliwić aktywowanie komórek ciepła. Umieść okład ciemną stroną bezpośrednio na skórze w miejscu, w którym odczuwalny jest ból. Zamknąć przymocowany rzep z przodu ciała. Rozgrzanie się okładu może potrwać do 30 min. Zmniejszenie dolegliwości bólowych wymaga noszenia okładu co najmniej przez 3 h, najlepszy efekt uzyskuje się po 8 h stosowania.

ThermaCare (plecy) - uwagi

Podczas stosowania należy sprawdzać czy nie ma na skórze śladów oparzeń. Nie należy powodować dodatkowego ucisku na kompres (opieranie się o twarde powierzchnie, ciasne ubranie). W przypadku uczucia, że kompres jest zbyt gorący, kompres usunąć ze skóry i nakleić warstwie ubrania.


Reklama

Niesamowite ptaki, których śpiew słychać wiosną!
Sprawdź!