Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗

Tonisan H

Spis treści

Reklama

Tonisan H - skład

2 g żelu zawierają 1,9 g żelu kwasu krzemowego.

Reklama

Tonisan H - działanie

Wyrób medyczny. Aktywnym składnikiem preparatu jest żel kwasu krzemowego, połączenie substancji mineralnej - krzemu z tlenem i wodą. Niezwykłość żelu kwasu krzemowego polega nie tylko na właściwościach łagodzących uczucie pieczenia i swędzenia, ale również na jego nadzwyczaj dużej zdolności wiązania wydzieliny z rany. Zakaźna wydzielina z pęcherzyków opryszczki jest w sposób naturalny wiązana, a pęcherzyki zostają wysuszone. Dzięki temu rozprzestrzenianie się wirusa zostaje zahamowane a proces gojenia przyśpieszony. Po wyschnięciu żelu może utworzyć się biała warstwa - jest to oznaką wysychania pęcherzyków opryszczki.

Reklama

Tonisan H - wskazania

Łagodzenie uczucia pieczenia i swędzenia w przypadku opryszczki warg (herpes labialis). Wspomagająco w procesie leczenia opryszczki.

Reklama

Tonisan H - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Reklama

Tonisan H - dawkowanie

Zewnętrznie. Dorośli i dzieci: przy pierwszych objawach opryszczki należy nanosić niewielką ilość żelu na zmianę opryszczkową maksymalnie 5 razy dziennie aż do całkowitego zagojenia się pęcherzyków. Jeżeli po 10 dniach stosowania objawy choroby nie ustąpią, należy zasięgnąć porady lekarza. Preparat należy nakładać na zmianę opryszczkową za pomocą pałeczki kosmetycznej lub czystym koniuszkiem palca.

Reklama

Tonisan H - uwagi

Aby uniknąć przeniesienia zakażenia na inne partie skóry, przed zastosowaniem i po zastosowaniu preparatu należy dokładnie umyć ręce.


Reklama

Niesamowite ptaki, których śpiew słychać wiosną!
Sprawdź!