Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗

Trilac IBS

Spis treści

Reklama

Trilac IBS - skład

1 kaps. zawiera: 10 x 109 CFU liofilizatu 2 szczepów bakterii probiotycznych: 5 x 109 CFU Bifidobacterium longum W11, 5 x 109 CFU Lactobacillus rhamrrosus GG (ATCC 53103) oraz fruktooligosacharydy Actilight®950P.

Reklama

Trilac IBS - działanie

Suplement diety. Preparat zawiera dwa liofilizowane szczepy bakterii probiotycznych uzupełniające mikroflorę jelitową oraz składnik prebiotyczny - fruktooligosacharydy Actilight®950P. Zastosowanie technologii DRcapsTM (kaps. o opóźnionym uwalnianiu, rozpuszczalne w jelitach) zapewnia dotarcie szczepów probiotycznych do jelit. Krótkołańcuchowe fruktooligosacharydy - Actilight®950P nie są rozkładane przez enzymy trawienne człowieka i docierają do jelit, gdzie stanowią cenną pożywkę dla bakterii Bifidobacterium longum W11 i Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).

Reklama

Trilac IBS - wskazania

Do postępowania dietetycznego: w zespole jelita pobudliwego przebiegającego z występowaniem przewlekłych zaparć lub biegunek; w przypadku bólu brzucha, wzdęć, odbijania i gazów w przebiegu zespołu jelita drażliwego (IBS); wspomagająco w leczeniu zaparć czynnościowych; podczas leczenia nadmiernego przerostu flory bakteryjnej jelita cienkiego; przy zaburzeniach ze strony przewodu pokarmowego w trakcie i po antybiotykoterapii (w szczególności w trakcie i po leczeniu rifaksyminą); w przypadku zaparć powodowanych przez stosowanie niskokalorycznej diety w czasie odchudzania.

Reklama

Trilac IBS - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Trilac IBS - dawkowanie

Doustnie: 1 kaps. dziennie, najlepiej spożywać z dużą ilością płynu (0,5 do 1 h przed lub po posiłku). Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Trilac IBS - uwagi

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamienniki zróżnicowanej diety.


Reklama

Niesamowite ptaki, których śpiew słychać wiosną!
Sprawdź!