Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗

Trilac Lady

Spis treści

Reklama

Trilac Lady - skład

1 kaps. zawiera: 7 x 109 CFU liofilizatu 3 szczepów bakterii probiotycznych: 5 x 109 CFU liofilizowanego szczepu Lactobacillus plantarum LB931, 1,0 x 109 CFU Lactobacillus rhamnosus IMC 501, 1,0 x 109 CFU Lactobacillus paracasei IMC 502 oraz prebiotyk Fibregum.

Reklama

Trilac Lady - działanie

Suplement diety. Preparat zawiera trzy liofilizowane szczepy bakterii probiotycznych wytwarzające kwas mlekowy oraz prebiotyk - Fibregum, który wspomaga działanie probiotyku.

Reklama

Trilac Lady - wskazania

Do postępowania dietetycznego: w celu odbudowy prawidłowej flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego i przywrócenia właściwego pH pochwy; w trakcie i po zakończeniu przyjmowania antybiotyków, leków przeciwgrzybiczych, przeciwrzęsistkowych (terapia ogólna i miejscowa), po kuracji metronidazolem; przy wtórnych, nawracających niedyspozycjach kobiecych wywołanych obecnością w pochwie bakterii chorobotwórczych i grzybów; w okresie okołomenopauzalnym (klimakteryjnym); w trakcie i po menstruacji; u kobiet uczęszczających na basen, podróżujących, korzystających z jacuzzi; po ingerencjach medycznych w obrębie układu moczowo-płciowego.

Reklama

Trilac Lady - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Trilac Lady - dawkowanie

Doustnie: 1 kaps. dziennie; najlepiej spożywać z dużą ilością płynu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Trilac Lady - uwagi

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamienniki zróżnicowanej diety.


Reklama

Niesamowite ptaki, których śpiew słychać wiosną!
Sprawdź!