Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗

Trivagin

Spis treści

Reklama

Trivagin - skład

Żel zawiera kwas hialuronowy, kwas mlekowy, glicerol i alfa-glukan.

Reklama

Trivagin - działanie

Żel stosuje się pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych w celu łagodzenia objawów infekcji bakteryjnych i grzybiczych takich jak: świąd, pieczenie, zaczerwienienie i podrażnienia towarzyszące upławom. Nawilża i przywraca naturalną barierę ochronną okolic intymnych, dzięki czemu chroni je przed rozwojem flory patogennej. Utrzymuje właściwe pH odpowiedzialne za tworzenie bariery ochronnej skóry i wspomaga odbudowę naturalnej flory bakteryjnej sromu i krocza. Eliminuje suchość skóry.

Reklama

Trivagin - wskazania

Pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych w celu łagodzenia objawów infekcji bakteryjnych i grzybiczych takich jak: świąd, pieczenie, ból, zaczerwienienie i podrażnienia towarzyszące upławom. Łagodzenie dolegliwości związanych z: antybiotykoterapią, antykoncepcją, połogiem, menopauzą, cukrzycą lub reakcjami alergicznymi.

Reklama

Trivagin - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Trivagin - dawkowanie

Zewnętrznie. Po umyciu okolic intymnych delikatnie rozprowadzić cienką warstwę żelu na okolice krocza i zewnętrznych narządów płciowych. Stosować w zależności od potrzeb, 2-3 razy dziennie. Nie stosować dopochwowo.

Reklama

Trivagin - uwagi


Reklama

Niesamowite ptaki, których śpiew słychać wiosną!
Sprawdź!