Twinky Star

Spis treści

Twinky Star - Skład

Zestaw 40 kapsułek po 0,25 g w różnych kolorach, kolornik.<br>Opakowanie uzupełniające, 25 kapsułek po 0,25 g w kolorach: złoty, srebrny, różowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, lemon.

Twinky Star - Działanie

Kolorowy, światłoutwardzalny, widoczny na zdjęciach rentgenowskich kompomerowy materiał wypełnieniowy z brokatem do ubytków w zębach mlecznych. Błyszczenie uzyskano poprzez dodanie brokatu (nierozpuszczalny materiał mineralny) a nie cząsteczek metalu, wszystkie barwniki odpowiadają wymogom norm spożywczych i kosmetycznych. Materiał umożliwia łatwiejszą i szybszą technikę wypełniania oraz łączy uwalnianie fluoru ze szkło-jonomerów z trwałością fizyczną i estetyką kompozytów.

Reklama

Twinky Star - Wskazania

Wypełnienia w zębach mlecznych.

Twinky Star - Przeciwskazania

Nadwrażliwość na składniki materiału.

Twinky Star - Uwagi

Nie zaleca się stosowania materiału do pośredniego lub bezpośredniego pokrycia miazgi oraz do wypełnień w zębach stałych w miejscach narażonych na silne działania zgryzu. Preparaty zawierające eugenol lub olejek z goździków mogą doprowadzić do zaburzeń w procesie wiązania materiału wypełnieniowego, dlatego należy unikać stosowania cementów tlenkowo-cynkowo-eugenolowych oraz innych preparatów zawierających eugenol. Płukanki kationowe oraz roztwory hamujące rozwój płytki nazębnej zawierające chlorheksydynę mogą spowodować przebarwienia wypełnienia.

Pharmindex
<-- popup -->