Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗

Twinky Star

Spis treści

Reklama

Twinky Star - skład

Zestaw 40 kapsułek po 0,25 g w różnych kolorach, kolornik.
Opakowanie uzupełniające, 25 kapsułek po 0,25 g w kolorach: złoty, srebrny, różowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, lemon.

Reklama

Twinky Star - działanie

Kolorowy, światłoutwardzalny, widoczny na zdjęciach rentgenowskich kompomerowy materiał wypełnieniowy z brokatem do ubytków w zębach mlecznych. Błyszczenie uzyskano poprzez dodanie brokatu (nierozpuszczalny materiał mineralny) a nie cząsteczek metalu, wszystkie barwniki odpowiadają wymogom norm spożywczych i kosmetycznych. Materiał umożliwia łatwiejszą i szybszą technikę wypełniania oraz łączy uwalnianie fluoru ze szkło-jonomerów z trwałością fizyczną i estetyką kompozytów.

Reklama

Twinky Star - wskazania

Wypełnienia w zębach mlecznych.

Reklama

Twinky Star - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki materiału.

Reklama

Twinky Star - uwagi

Nie zaleca się stosowania materiału do pośredniego lub bezpośredniego pokrycia miazgi oraz do wypełnień w zębach stałych w miejscach narażonych na silne działania zgryzu. Preparaty zawierające eugenol lub olejek z goździków mogą doprowadzić do zaburzeń w procesie wiązania materiału wypełnieniowego, dlatego należy unikać stosowania cementów tlenkowo-cynkowo-eugenolowych oraz innych preparatów zawierających eugenol. Płukanki kationowe oraz roztwory hamujące rozwój płytki nazębnej zawierające chlorheksydynę mogą spowodować przebarwienia wypełnienia.


Reklama

Niesamowite ptaki, których śpiew słychać wiosną!
Sprawdź!