Witamina C Lewoskrętna

Spis treści

Witamina C Lewoskrętna - skład

1 saszetka lub 1 płaska łyżeczka zawiera 1000 mg kwasu L-askorbinowego.

Witamina C Lewoskrętna - Działanie

Suplement diety w postaci proszku doustnego. Witamina C w postaci lewoskrętnej wykazuje 100% aktywności biologicznej. Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, skóry i zębów. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E i zwiększa przyswajanie żelaza.

Witamina C Lewoskrętna - wskazania

Uzupełnianie diety w witaminę C.

Witamina C Lewoskrętna - przeciwwskazania

Kamica nerkowa. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Witamina C Lewoskrętna - ciąża

W okresie ciąży i karmienia piersią stosowanie preparatu skonsultować z lekarzem.

Witamina C Lewoskrętna - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 saszetka lub 1 płaska łyżeczka proszku dziennie, po posiłku popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Witamina C Lewoskrętna - uwagi

Do dawkowania proszku nie należy używać metalowych łyżeczek. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Pharmindex