Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗
Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗
Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗

Operacyjne powiększanie członka - czy daje efekty?

Zabieg powiększania penisa wykonywany jest dwiema metodami. W zależności od tego, która z nich zostanie polecona pacjentowi, efekty i rezultaty jej przeprowadzenia mogą się od siebie różnić. Czego zatem mogą spodziewać się mężczyźni, którzy zdecydują się na przystąpienie do takiej procedury?
Powiększanie penisa
Źródło: Materiały Partnera
Spis treści

Reklama

Rezultaty po zabiegu iniekcji kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to związek chemiczny, który często stosowany jest w kosmetologii i medycynie estetycznej. Ta syntetyczna substancja jest zbliżona swoim składem do tej naturalnie występującej w ludzkim organizmie. Wykorzystanie jej w zabiegu powiększenia penisa może przełożyć się na stosunkowo trwałe rezultaty. W zależności od tego, jak szybko kwas hialuronowy jest wchłaniany przez tkanki, efekt może utrzymywać się nawet do dwóch lat po przeprowadzeniu tej procedury.

Już po wykonaniu zabiegu pacjent zauważa efekt powiększenia członka, choć najbardziej wyraźne zmiany dokonują się na przestrzeni dwóch lub trzech tygodni po przeprowadzeniu iniekcji, kiedy to penis przechodzi pełną rekonwalescencję, a opuchlizna pozabiegowa zanika.

Użycie kwasu hialuronowego to metoda, do której można ponownie przystępować co około dwa lata.

Reklama

Przeszczep komórek tłuszczowych pacjenta - jak długo utrzymują się efekty?

Drugim sposobem na powiększenie penisa jest wykonanie przeszczepu, w którym materiałem mającym na celu zwiększenie objętości członka jest własna tkanka tłuszczowa pacjenta. Mimo iż taka procedura jest nieco bardziej skomplikowana, ponieważ do jej wykonania konieczne jest wcześniejsze pobranie materiału do transferu, to jednak własna tkanka tłuszczowa jest całkowicie naturalnym, a więc i najlepiej przyswajalnym i tolerowanym przez organizm mężczyzny surowcem.

Mężczyźni, którzy zdecydowali się na tę wersję zabiegową i po konsultacji zostali zakwalifikowani do niej, statystycznie poddają się tej procedurze jednorazowo. Efekty w dużej mierze mają bowiem charakter trwały. To zatem oznacza, że nie trzeba ponownie wykonywać zabiegu, by powiększyć penisa.

Kiedy wiadomo, jakie efekty przyniósł wykonany zabieg powiększenia członka?

Zazwyczaj już po iniekcji kwasu hialuronowego lub przeszczepie tkanki tłuszczowej można zauważyć pierwsze efekty przeprowadzonego zabiegu. Warto jednak pamiętać o tym, iż zaraz po wykonaniu tej procedury członek może być podrażniony, opuchnięty, dlatego też obiektywne oszacowanie wyników nie jest do końca możliwe i klarowne.

Finalnie rezultat ocenia się na wizycie kontrolnej u specjalisty, która odbywa się około dwa tygodnie po poddaniu się zabiegowi. To właśnie wtedy, bez względu na wybraną metodę, można powiedzieć, jakim zmianom uległ członek. Należy pamiętać, że są one kwestią bardzo indywidualną.

Najczęściej jednak u pacjentów stwierdza się wydłużenie penisa od 5 do 15 mm, jak również zwiększenie jego obwodu, które oscyluje w granicach od 30 do 50 % w porównaniu z wartością wyjściową.

Reklama

Co jeszcze zyskuje pacjent decydujący się na zabieg powiększenia penisa?

Najczęściej panowie skłaniają się do omawianego zabiegu, ponieważ ich zdaniem prącie nie jest dla nich zadowalające i odczuwają z powodu jego rozmiaru kompleksy. Po poddaniu się całej procedurze, prócz wspomnianej już zwiększonej objętości i wydłużeniu członka mogą zauważyć również zmiany w jego kształcie, co przekłada się na wzrost pewności siebie, a tym samym zwiększenie satysfakcji seksualnej.

Sam członek, który ulega wizualnej poprawie, może mieć także wpływ na ogólny wygląd krocza. Powiększenie jego rozmiaru to ponadto sposób na wzrost jakości życia intymnego i przyjemności odczuwanej przez partnerkę.

Efekt zależy od ogólnego stanu zdrowia pacjenta, prowadzonego przez niego trybu życia, a także indywidualnych cech anatomicznych. Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jakich rezultatów można spodziewać się w przypadku poddania się takiej procedurze, najlepiej umówić się na konsultację ze specjalistą, podczas której uwzględnione zostaną powyższe czynniki oraz indywidualne potrzeby i preferencje pacjenta.

 

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na
temat zdrowia i zdrowego stylu życia,
zapraszamy na nasz portal ponownie!
Więcej z kategorii Seks
Otwarty związek - co to jest i na czym polega?
Para żyjąca w otwartym związku
Migrena a seks - czy seks pomaga na ból głowy?
Podniecenie - na czym polega? Jak je wywołać?
Kobieta trzyma prześcieradło
Podobne artykuły
Wizualizacja szyjki macicy
Szyjka macicy przed okresem - jak wygląda? Rozpulchniona i miękka
Akcesoria lekarskie
Normy prolaktyny: prawidłowy poziom. Wysoka i za niska
Kobieta w spódniczce
Wagina - jak wygląda? Anatomia kobiecej pochwy
Kobieta trzyma się za łono
Krwawienie z pochwy – przyczyny. Po stosunku, bez okresu
Badanie testosteronu
Niski poziom testosteronu – objawy, przyczyny i leczenie

Reklama


Jak leczyć się w prywatnych szpitalach? 🏥
Sprawdź!