Jestem w ciąży - jak przygotować się do macierzyństwa?

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. W jej ciele rodzi się nowe życie, a ona ma 9 miesięcy na to, by przygotować się do pełnienia zupełnie nowej roli. Na zmiany w życiu przygotowuje się ciało i umysł, a Ty z każdym dniem coraz bardziej nie możesz doczekać się, kiedy poznasz swojego maluszka.
Jestem w ciąży

Jak przygotować się na jego przyjście na świat? Pewnie często zadajesz sobie to pytanie. W tym ebooku powiemy Ci, jak zaaranżować bezpieczny kącik dla noworodka i jak zorganizować przestrzeń w domu, by każdy czuł się komfortowo. Umówimy też pierwszy kwartał życia dziecka, nazywany często IV trymestrem ciąży, kiedy to maluszek jest nierozerwalnie i bardzo mocno związany z mamą. Dowiesz się też, jak pielęgnować noworodka, obalimy mity na temat podstawowej higieny maluszka.

Ciąża, a zwłaszcza ostatni trymestr to także najlepszy czas na zabezpieczenie zdrowia dziecka, nawet po urodzeniu. Teraz chronisz go Ty, nosząc go pod sercem, ale po porodzie możesz zapewnić mu „zdrowotny pakiet” w postaci bankowania krwi pępowinowej. Pamiętaj, że decyzję o jej pobraniu należy podjąć przed porodem, ponieważ właśnie w trakcie tego wielkiego wydarzenia następuje pobranie materiału, który już obecnie wykorzystywany jest w leczeniu 80-ciu ciężkich chorób. Artykuł pokazujący prawdę i fałsz na temat pobrania krwi pępowinowej, pozwoli Ci usystematyzować wiedzę na ten temat i podjąć najlepszą dla Was decyzję.

➡​ Pobierz ebook za darmoJestem w ciąży - jak przygotować się do macierzyństwa

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

Zarejestruj się

Odbierz bezpłatną wyprawkę

I ciesz się udanym początkiem macierzyństwa

Zamknij