Najzdrowsze miejsce w internecie

Miłość hiszpańska - co to jest? Jak wygląda? Porady

Miłość hiszpańska jest stosunkiem tzw. międzypiersiowym. W dużej mierze to stosunek jednostronny, który służy zaspokojeniu mężczyzny. Czym jest miłość hiszpańska, na czym polega taki rodzaj stosunku i jak wygląda ta pozycja?
Stosunek międzypiersiowy
Źródło: 123RF
Spis treści

Reklama

Na czym polega miłość hiszpańska?

Co to jest miłość hiszpańska?To tak zwany stosunek międzypiersiowy. Jak więc łatwo się domyślić, w miłości hiszpańskiej mężczyzna szuka satysfakcji między piersiami partnerki, które przy odpowiednim ułożeniu (ściśnięciu) mogą umożliwić doznania przypominające penetrację.

iłą rzeczy miłość hiszpańska jest jednostronna i w dużej mierze uprzedmiotawiająca ciało kobiety, które służy w tym układzie wyłącznie do zaspokojenia mężczyzny. Świadomość bycia przedmiotem pożądania działa na niektóre kobiety stymulująco. 

Miłość po hiszpańsku w praktyce

By miłość hiszpańska była satysfakcjonująca, istotniejsza od samych piersi jest odległość między nimi – im mniejsza, tym lepsza.

Doświadczeni kochankowie o tym wiedzą, a niedoświadczeni powinni wiedzieć, że piersi ściśle do siebie przylegające praktycznie w przyrodzie nie występują – popkulturowy wizerunek tego typu biustu jest efektem działania staników typu „bardotka”, ingerencji chirurgów plastycznych, tudzież twórczej inwencji autorów rysunkowych obrazków.

Efekt ściśniętych piersi niezwykle jednak łatwo uzyskać właśnie ich ściśnięcie. W tym celu wystarczy, że kobieta lub jej partner chwycą je od zewnętrznej strony i przybliżą ku sobie.

A skoro już jesteśmy przy anatomii - jak łatwo się domyślić, ze względu na uwarunkowania dotyczące budowy ciała, miłość hiszpańska przeznaczona jest jedynie dla par heteroseksualnych.

Reklama

Jak wygląda pozycja hiszpańska?

Pozycja hiszpańska to taka, która umożliwia ulokowanie członka między piersiami kobiety. W praktyce jest to możliwe, gdy on usiądzie lub kucnie nad nią na wysokości mostka. 

Miłość po hiszpańsku można też uprawiać, gdy on siedzi na brzegu łóżka lub krzesła z rozstawionymi nogami, a ona klęka przed nim ze ściśniętymi piersiami.

Miłość po hiszpańsku może być w pomysłowa i w naturalny sposób łączona z innymi formami aktywności seksualnej. Jeśli traktowana jest przez partnerów jako element gry wstępnej, stanowić będzie podniecające i nietypowe preludium przed zbliżeniem waginalnym lub analnym. 

Miłość hiszpańska - porady

Aby uprawiać stosunek hiszpański, niezbędna jest zgoda i akceptacja obu stron. Miłość hiszpańska nie jest szczególnie perwersyjna, jednak dla osób wychowanych w sposób tradycyjny, czy po prostu pruderyjnych, może się ten rodzaj seksu wydać wulgarny. 

Poza tym taki rodzaj zbliżenia wymaga od partnerów samoakceptacji. Aby zapewnić mężczyźnie satysfakcję, piersi najlepiej by było stosunkowo obfite (aczkolwiek panie z mniejszym biustem mogą sobie poradzić mocniej je ściskając). Z drugiej strony prącie też nie może być najmniejszych rozmiarów, jeśli mężczyzna chce je bez problemu ulokować między piersiami partnerki.

W razie drobnych kłopotów nie warto się poddawać, zamiast tego lepiej jest chwilę poeksperymentować z zajęciem właściwej pozycji. Dla zwiększenia doznań w miłości hiszpańskiej, warto jest też przetestować działanie lubrykantów.

Reklama

Miłość hiszpańska, grecka, francuska…

Miłość w wymiarze seksualnym posiada niezliczone oblicza. Wbrew temu, co mógłby powiedzieć niejeden purysta, seks nie ogranicza się do klasycznych stosunków waginalnych. Seks to także miłość francuskaczyli zbliżenia oralne, w których partnerzy zaspokajają się ustami i językiem. Seks to również miłość grecka, czyli stosunki analne, gdzie głównym przedmiotem pożądania staje się odbyt partnerki lub partnera. Na tym nie koniec.

Przymiotniki o zabarwieniu narodowym stosuje się też w przypadku innych praktyk seksualnych. Seks tajski to w istocie erotyczny masaż, który wykonuje się ciałem. W seksie włoskim za imitację pochwy służy pacha. W pewnym senesie podobnym rodzajem zbliżenia jest hiszpańska miłość.

Zobacz nasz redakcyjny test feromonów:

Piotr  Brzózka
Artykuł napisany przez
Piotr Brzózka
Dziennikarz, autor tysięcy publikacji o tematyce ekonomicznej, politycznej, społecznej oraz medycznej. Przez 15 lat związany z Dziennikiem Łódzkim i Polska TheTimes. Z wykształcenia socjolog stosunków politycznych, absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Po godzinach fotografuje, projektuje, maluje, tworzy muzykę.
Pokaż więcej
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na
temat zdrowia i zdrowego stylu życia,
zapraszamy na nasz portal ponownie!
Więcej z kategorii Seks
Przeczytaj artykuł
Ćwiczenia na przedwczesny wytrysk (opóźnienie ejakulacji)
Wytrysk
Przeczytaj artykuł
Ciąża bez wytrysku - czy zapłodnienie w ten sposób jest możliwe?
Ciąża bez wytrysku
Przeczytaj artykuł
Jak doprowadzić się do orgazmu - czy to możliwe bez dotykania?
masturbacja
Podobne artykuły
Promiskuityzm – co to jest i na czym polega? Przyczyny
Zespół Kleinego-Levina - objawy syndromu śpiącej królewny
Zestaw prezentowy - dla niej i dla niego. Jak wybrać?
Uczulenie na spermę - objawy. Jak leczyć alergię na nasienie?
Może to Cię zainteresuje
Dzbanek filtrujący - jaki wybrać i dlaczego filtrować wodę?
Jaki materac do łóżeczka dziecięcego? Na co zwrócić uwagę?
Jaki roller do twarzy wybrać i na co pomaga taki masaż?
Olejek CBD - jaki wybrać i czym się kierować przy zakupie?

Reklama


Ból gardła u dziecka? 🤒
Sprawdź, co pomaga!