Parnter serwisu:

Bezsenność w ciąży - jak sobie z nią radzić? [EBOOK]

Kobieta w ciąży z problemem bezsenności
Źródło: Materiały promocyjne

Autor

Karolina Warchoł

Bezsenność w ciąży to dolegliwość, która dotyka kobiet zarówno w pierwszym jak i ostatnim trymestrze ciąży. Choć problemy ze snem nasilają się im do bliżej porodu, to przez cały okres ciąży mogą być bardzo ciążliwe i wpływać na ogólne samopoczucie kobiety.

Dlatego dla wszystkich pań, których dotyczy problem z zasypianiem i snem w ciąży stworzyliśmy darmowy e-book „Bezsenność w ciąży. Jak sobie z nią radzić?”. Ciąża to wyjątkowy stan, kobiety mają ograniczone możliwości przyjmowania leków czy środków farmaceutycznych, w e-booku przyszłe mamy znajdą przydatne i praktyczne wskazówki jak ułatwić sobie zasypianie domowymi sposobami, jakie praktyki przed snem pomogą się im zrelaksować, a także w jakie gadżety warto zainwestować aby ułatwić sobie zasypianie.

Podpowiadamy czego unikać przed snem aby zasypianie nie zamieniło się w męczące przewracanie z boku na bok oraz jaką pozycję wybrać do spania aby była jak najwygodniejsza i bezpieczna dla dziecka. Spokojny sen może zapewnić nam także zabezpieczenie przyszłości naszego dziecka, dlatego zachęcamy do przeczytania materiału naszego partnera - Polskiego Banku Komórek Macierzystych, na temat korzyści z zabezpieczania krwi pępowinowej przy porodzie.

Krew pępowinowa zawiera komórki macierzyste, które w razie wystąpienia wielu chorób mogą być wykorzystane przez lekarzy niczym lek do leczenia. Zabezpieczenie krwi pępowinowej to  najpiękniejszy prezent, jaki możemy podarować naszemu dziecku.

Wszystkie artykuły zostały skonsultowane z lekarzem Mateuszem Kowalczykiem z Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego Kolińskiego z Łodzi.

Aby pobrać ebooka za darmo, wypełnij poniższy formularz: 

Ocena użytkowników (3.77)

(liczba ocen 13)

Pytanie: Jak często uprawiasz sport?

  codziennie

  3-4 razy w tygodniu

  1-2 razy w tygodniu

  nie uprawiam