To koniec Alzheimera? 😮 Nowy lek może odmienić życie chorych pacjentów. Sprawdź❗
To koniec Alzheimera? 😮 Nowy lek może odmienić życie chorych pacjentów. Sprawdź❗
To koniec Alzheimera? 😮 Nowy lek może odmienić życie chorych pacjentów. Sprawdź❗

Dziennikarka medme.pl wyróżniona w konkursie "Kryształowe Pióra 2024"

Katarzyna Augustyniak-Woźnica, dziennikarka redakcji medme.pl, została wyróżniona w prestiżowym konkursie "Kryształowe Pióra 2024" za artykuł pt. "Miód a cukrzyca - czy cukrzyk może jeść miód? Jaki przy schorzeniu typu I i II?". Gala rozdania nagród odbyła się 11 czerwca 2024 roku w Warszawie.
Katarzyna Augustyniak-Woźnica z dyplomem
Źródło: własne

Konkurs "Kryształowe Pióra" organizowany jest już po raz osiemnasty i ma na celu promowanie profilaktyki oraz edukacji zdrowotnej Polaków. Wyróżnienia przyznawane są za wybitne osiągnięcia dziennikarskie w zakresie chorób serca, cukrzycy, depresji oraz chorób nowotworowych. Tegoroczna edycja była szczególnie konkurencyjna, a prace oceniane były przez jury złożone z ekspertów medycznych i dziennikarzy.

Katarzyna Augustyniak-Woźnica, która od kilku lat współpracuje z portalem medme.pl i napisała już kilkaset artykułów, została doceniona za swój wkład w edukację zdrowotną na temat cukrzycy.

Pisanie o zdrowiu to nie tylko moja praca, ale i pasja. Staram się, aby moje artykuły były źródłem rzetelnej i przystępnej wiedzy dla czytelników - powiedziała wyróżniona dziennikarka.

Kliknij poniżej i przeczytaj wyróżniony artykuł:

W swoim wyróżnionym artykule, Katarzyna poruszyła ważne kwestie dotyczące diety osób chorych na cukrzycę.

Zrozumienie, jak poszczególne produkty wpływają na zdrowie cukrzyków, jest kluczowe. Chciałam, aby mój tekst rozwiał wiele mitów i dostarczył praktycznych porad - dodała Augustyniak-Woźnica.

Konkurs "Kryształowe Pióra" był skierowany do wszystkich dziennikarzy, którzy w okresie od 1 marca 2023 roku do 29 lutego 2024 roku opublikowali materiały w mediach ogólnodostępnych.

Źródło: materiały własne

W imieniu całej redakcji portalu medme.pl gratulujemy Kasi i innym nagrodzonym oraz wyróżnionym dziennikarzom. Życzymy dalszych sukcesów w promowaniu zdrowia i edukacji medycznej!

Katarzyna Czyżyńska
Artykuł napisany przez
Katarzyna Czyżyńska
Jako redaktor naczelna portalu medme.pl pasjonuję się promowaniem zdrowego stylu życia i szerzeniem wiedzy medycznej w przystępnej formie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie dziennikarstwa medycznego, a moją misją jest dostarczanie Czytelnikom rzetelnych informacji, które pomagają im w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia. Współpracuję z ekspertami z różnych dziedzin medycyny, aby zapewnić najwyższą jakość treści i najnowsze informacje z branży. Zawsze szukam nowych sposobów na angażowanie naszej społeczności i uważam, że edukacja zdrowotna jest kluczem do poprawy jakości życia każdego z nas.
Pokaż więcej
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na
temat zdrowia i zdrowego stylu życia,
zapraszamy na nasz portal ponownie!

Reklama


Jak leczyć się w prywatnych szpitalach? 🏥
Sprawdź!