Dla Ciebie, na zdrowie!

Ból głowy w ciąży. Jak radzić sobie z migreną?

Ból głowy w ciąży dokucza przyszłym mamom szczególnie w pierwszym trymestrze. Takie reakcje są spowodowane m.in. dużymi zmianami hormonalnymi, które zachodzą w ciele kobiety oraz stresem. Z biegiem czasu sytuacja powinna się ustabilizować. Co zrobić jeśli jednak mimo upływu czasu bóle głowy nasilają się? Czy ból głowy w ciąży może zwiastować inne problemy zdrowotne przyszłej mamy? Co kobieta w ciąży może wziąć na silny ból głowy?
Kobieta w ciąży z bólem głowy
Źródło: Materiały promocyjne

Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym darmowym e-booku „Bóle głowy w ciąży – jak radzić sobie z migreną?”. Kobiety ciężarne, które cierpią na bóle głowy czy migrenę mają utrudnioną sytuację, ponieważ ze względu na swój błogosławiony stan nie mogą przyjmować większości leków przeciwbólowych.

Dlatego podpowiadamy co zrobić, aby uniknąć i zapobiegać występowaniu bólu głowy, jak zbilansować swoją dietę i o czym pamiętać w codziennych nawykach, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia dolegliwości.

Przyszłe mamy dowiedzą się z naszych artykułów czym jest spowodowany ból głowy w ciąży i co może oznaczać, jak radzić sobie z migreną oraz przeczytają o domowych sposobach radzenia sobie z nimi.

Zachęcamy do przeczytania także materiału na temat korzyści z zabezpieczania krwi pępowinowej przy porodzie. Krew pępowinowa zawiera komórki macierzyste, które w razie wystąpienia wielu chorób mogą być wykorzystane przez lekarzy niczym lek do leczenia. Zabezpieczenie krwi pępowinowej to najpiękniejszy prezent, jaki możemy podarować naszemu dziecku.

Wszystkie artykuły zostały skonsultowane z lekarzem Mateuszem Kowalczykiem z Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego Kolińskiego z Łodzi.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na
temat zdrowia i zdrowego stylu życia,
zapraszamy na nasz portal ponownie!

Reklama


Czy gluten naprawdę szkodzi? 😯
Poznaj mity!