Dla Ciebie, na zdrowie!

Jak podniecić kobietę? - dotykiem, słowami, zapachem

Jak podniecić kobietę słowami? Jak podniecić kobietę dotykiem? Co najbardziej podnieca kobietę w łóżku? Mężczyźni znający odpowiedź na pytanie, co najbardziej podnieca kobietę, z pewnością mogliby uchodzić za kochanków idealnych. Problem w tym, że każda kobieta jest inna.
Kobieta ściska nagie plecy mężczyzny
Źródło: 123RF
Spis treści

Reklama

Jak podniecić kobietę?

Jak podniecić kobietę? Co najbardziej podnieca kobietę? Jak podniecić kobietę do szaleństwa? Kluczem do zrozumienia kobiecego podniecenia jest świadomość zwiększonej wrażliwości zmysłów na bodźce nie tylko dotykowe i wizualne, jak ma to miejsce w przypadku mężczyzn, ale też na:

 • zapach, 
 • głos, 
 • smak, 
 • walory intelektualne, 
 • oprawę estetyczną miłosnego zbliżenia.

Pełna odpowiedź na pytanie „jak podniecać kobietę” nie jest też możliwa bez elementarnej choćby wiedzy o kobiecej psychice i uczuciowości.

Co najbardziej podnieca kobietę?

Co najbardziej podnieca kobietę? Dotyk?Tak. Ale z pewnością to nie wszystko, dlatego mężczyźni bazujący wyłącznie na sprawności manualnej rzadko okazują się naprawdę dobrymi kochankami. Widok? Tak.

Ale choć kobieta potrafi zbudować podniecenie w oparciu o bodźce lub fantazje wizualne panowie nie grzeszący urodą i muskulaturą nie są bynajmniej w łóżku bez szans. Elementarne nawet braki w tym aspekcie łatwo bowiem nadrobić na innych polach.

Reklama

Jak podniecić kobietę słowami?

Jak podniecić kobietę słowami? Jakie słowa podniecają kobietę? Wszystko jest kwestią indywidualnej wrażliwości. Poza tym uczenie się na pamięć słów podniecających kobietę to najgorszy z możliwych pomysłów, na który wpaść mogą wyłącznie instruktorzy szkół uwodzenia oraz ich klienci. Dla wielu kobiet niezwykle podniecającym bodźcem jest inteligencja

Również dlatego, że inteligencja podpowiada, co i jak szepnąć kobiecie, kiedy najbardziej tego potrzebuje. A potrzebować może i taniego komplementu i ostrej odzywki, i czegoś bardziej nieoczywistego. Dlatego bez inteligencji w sztuce kochania ciężko osiągnąć poziom wyższy, niż przeciętny.

Zobacz nasz redakcyjny test feromonów:

Jak podniecać kobietę zapachem?

Jaki zapach podnieca kobietę? Zapach stanowi dla kobiet jeden z istotniejszych czynników w seksualnej układance. Zapach może kobietę podniecić, ale może też zniweczyć wszystkie nasze starania. Dlatego pytanie, jak podniecać kobietę zapachem nie należy do prostych, a 200 czy 300 złotych wydanych na wodę toaletową wcale nie jest gwarancją sukcesu.

Co więcej, zaryzykować można twierdzenie, że od zapachu drogich perfum większość kobiet zdecydowanie woli zapach czystości.

Reklama

Jak podniecać kobietę dotykiem?

Jak dobrze podniecić kobietę dotykiem? Kwestię tę można omawiać godzinami, a temat i tak pozostanie niewyczerpany, często też nie do końca zrozumiany przez przedstawicieli płci przeciwnej. Wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z mapy erogennych stref na ciele kobiety. Wyróżnić należy chociażby takie miejsca podniecające kobietę, jak:

 • piersi,
 • plecy,
 • ramiona,
 • szyja,
 • uszy,
 • usta,
 • oczy,
 • brzuch,
 • pośladki. 

Co najbardziej podnieca kobietę w łóżku?

A zatem - co najbardziej podnieca kobietę w łóżku? Wymieniliśmy multum bodźców, zaspokajających zmysły oraz niejedną część ciała. Czy to oznacza, że chcąc w pełni zaspokoić partnerkę mężczyzna powinien krok po kroku zaoferować jej pełną paletę doznań? Zapewne w wielu przypadkach owa swoista ścieżka rozkoszy zdałaby egzamin.

Tyle, że w innych sytuacjach mnogość bodźców mogłaby podziałać na partnerkę z lekka usypiająco. A zatem co robić, co najbardziej podnieca kobiety w łóżku? Zaryzykujmy odpowiedź, że… łóżkowa inteligencjaNic i nikt lepiej niż ona nie podpowie, czego kobieta pragnie w danym momencie.

Piotr Brzózka
Artykuł napisany przez
Piotr Brzózka
Dziennikarz, autor tysięcy publikacji o tematyce ekonomicznej, politycznej, społecznej oraz medycznej. Przez 15 lat związany z Dziennikiem Łódzkim i Polska TheTimes. Z wykształcenia socjolog stosunków politycznych, absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Po godzinach fotografuje, projektuje, maluje, tworzy muzykę.
Pokaż więcej
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na
temat zdrowia i zdrowego stylu życia,
zapraszamy na nasz portal ponownie!
Więcej z kategorii Seks
Przeczytaj artykuł
Ciąża bez wytrysku - czy zapłodnienie w ten sposób jest możliwe?
Ciąża bez wytrysku
Przeczytaj artykuł
Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? - techniki, porady
Kobieta w łóżku
Przeczytaj artykuł
Jak doprowadzić się do orgazmu - czy to możliwe bez dotykania?
masturbacja
Podobne artykuły
Skutki odstawienia tabletek antykoncepcyjnych
Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - skutki dla organizmu
Seksowna kobieta w skórzanych rękawiczkach
Jak zaskoczyć faceta w łóżku? - techniki, porady, wskazówki
Kobieta w bieliźnie siedzi na mężczyźnie
Pozycja na jeźdźca - jak wygląda i na czym polega? Porady
Mężczyzna wyjmuje prezerwatywę z kieszeni
Pozycja na pieska - czy musi boleć? Jak wygląda?
Może to Cię zainteresuje
Sproszkowana chlorella
Chlorella - właściwości i działanie. Z czym nie łączyć?
Antyoksydanty
Wolne rodniki - powstawanie i skutki. Jak się ich pozbyć?
Olej lniany na drewnianej desce z ziarnami siemienia lnianego
Olej lniany - właściwości i skutki uboczne. Na co pomaga?
Korzeń żeń-szenia na wiklinowym półmisku
Żeń-szeń - jakie ma właściwości i na co pomaga? Działanie

Reklama


Jaki aparat słuchowy wybrać?
Kliknij tutaj!