Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗
Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗
Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗

Jak podniecić kobietę? - dotykiem, słowami, zapachem

Jak podniecić kobietę słowami? Jak podniecić kobietę dotykiem? Co najbardziej podnieca kobietę w łóżku? Mężczyźni znający odpowiedź na pytanie, co najbardziej podnieca kobietę, z pewnością mogliby uchodzić za kochanków idealnych. Problem w tym, że każda kobieta jest inna.
Kobieta ściska nagie plecy mężczyzny
Źródło: 123RF
Spis treści

Reklama

Jak podniecić kobietę?

Jak podniecić kobietę? Co najbardziej podnieca kobietę? Jak podniecić kobietę do szaleństwa? Kluczem do zrozumienia kobiecego podniecenia jest świadomość zwiększonej wrażliwości zmysłów na bodźce nie tylko dotykowe i wizualne, jak ma to miejsce w przypadku mężczyzn, ale też na:

 • zapach, 
 • głos, 
 • smak, 
 • walory intelektualne, 
 • oprawę estetyczną miłosnego zbliżenia.

Pełna odpowiedź na pytanie „jak podniecać kobietę” nie jest też możliwa bez elementarnej choćby wiedzy o kobiecej psychice i uczuciowości.

Co najbardziej podnieca kobietę?

Co najbardziej podnieca kobietę? Dotyk?Tak. Ale z pewnością to nie wszystko, dlatego mężczyźni bazujący wyłącznie na sprawności manualnej rzadko okazują się naprawdę dobrymi kochankami. Widok? Tak.

Ale choć kobieta potrafi zbudować podniecenie w oparciu o bodźce lub fantazje wizualne panowie nie grzeszący urodą i muskulaturą nie są bynajmniej w łóżku bez szans. Elementarne nawet braki w tym aspekcie łatwo bowiem nadrobić na innych polach.

Jak podniecić kobietę słowami?

Jak podniecić kobietę słowami? Jakie słowa podniecają kobietę? Wszystko jest kwestią indywidualnej wrażliwości. Poza tym uczenie się na pamięć słów podniecających kobietę to najgorszy z możliwych pomysłów, na który wpaść mogą wyłącznie instruktorzy szkół uwodzenia oraz ich klienci. Dla wielu kobiet niezwykle podniecającym bodźcem jest inteligencja

Również dlatego, że inteligencja podpowiada, co i jak szepnąć kobiecie, kiedy najbardziej tego potrzebuje. A potrzebować może i taniego komplementu i ostrej odzywki, i czegoś bardziej nieoczywistego. Dlatego bez inteligencji w sztuce kochania ciężko osiągnąć poziom wyższy, niż przeciętny.

Zobacz nasz redakcyjny test feromonów:

Reklama

Jak podniecać kobietę zapachem?

Jaki zapach podnieca kobietę? Zapach stanowi dla kobiet jeden z istotniejszych czynników w seksualnej układance. Zapach może kobietę podniecić, ale może też zniweczyć wszystkie nasze starania. Dlatego pytanie, jak podniecać kobietę zapachem nie należy do prostych, a 200 czy 300 złotych wydanych na wodę toaletową wcale nie jest gwarancją sukcesu.

Co więcej, zaryzykować można twierdzenie, że od zapachu drogich perfum większość kobiet zdecydowanie woli zapach czystości.

Reklama

Jak podniecać kobietę dotykiem?

Jak dobrze podniecić kobietę dotykiem? Kwestię tę można omawiać godzinami, a temat i tak pozostanie niewyczerpany, często też nie do końca zrozumiany przez przedstawicieli płci przeciwnej. Wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z mapy erogennych stref na ciele kobiety. Wyróżnić należy chociażby takie miejsca podniecające kobietę, jak:

 • piersi,
 • plecy,
 • ramiona,
 • szyja,
 • uszy,
 • usta,
 • oczy,
 • brzuch,
 • pośladki. 

Reklama

Co najbardziej podnieca kobietę w łóżku?

A zatem - co najbardziej podnieca kobietę w łóżku? Wymieniliśmy multum bodźców, zaspokajających zmysły oraz niejedną część ciała. Czy to oznacza, że chcąc w pełni zaspokoić partnerkę mężczyzna powinien krok po kroku zaoferować jej pełną paletę doznań? Zapewne w wielu przypadkach owa swoista ścieżka rozkoszy zdałaby egzamin.

Tyle, że w innych sytuacjach mnogość bodźców mogłaby podziałać na partnerkę z lekka usypiająco. A zatem co robić, co najbardziej podnieca kobiety w łóżku? Zaryzykujmy odpowiedź, że… łóżkowa inteligencjaNic i nikt lepiej niż ona nie podpowie, czego kobieta pragnie w danym momencie.

Piotr Brzózka - dziennikarz wyróżniony w konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2023
Artykuł napisany przez
Piotr Brzózka - dziennikarz wyróżniony w konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2023
Dziennikarz wyróżniony w konkursie "Dziennikarz Medyczny Roku 2023". Autor tysięcy publikacji o tematyce medycznej, ekonomicznej, politycznej i społecznej. Przez 15 lat związany z Dziennikiem Łódzkim i Polska TheTimes. Z wykształcenia socjolog stosunków politycznych, absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Po godzinach fotografuje, projektuje, maluje, tworzy muzykę.
Pokaż więcej
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na
temat zdrowia i zdrowego stylu życia,
zapraszamy na nasz portal ponownie!
Więcej z kategorii Doznania seksualne
Jak się robi malinkę i w jaki sposób jej się pozbyć? Techniki i wskazówki
Sposoby na zrobienie malinki
Jak zaskoczyć faceta w łóżku? Techniki, porady, najlepsze sposoby
Seksowna kobieta w skórzanych rękawiczkach
Sex tantryczny – na czym polega i jak go uprawiać?
Tantra
Podobne artykuły
Masturbacja u kobiet
Masturbacja kobiet - na czym polega Sposoby na żeńską masturbację
Bolesny pierwszy raz
Czy pierwszy raz boli? Jakie odczucia mu towarzyszą?
Kobieta i mężczyzna w łóżku
Jak podniecić mężczyznę słowami, dotykiem i na odległość. Co działa najbardziej?
Orgazm przez sen
Co wiemy na temat orgazmu przez sen?
Zbliżenie kobiety i mężczyzny
Jak najlepiej dogodzić kobiecie? Sprawdzone techniki i porady

Reklama


Czy masz skończone 18 lat?

Treści przedstawione na tej stronie są dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jak leczyć się w prywatnych szpitalach? 🏥
Sprawdź!