Może ratować życie. W 2023 roku została jej poddana rekordowa liczba pacjentów. Sprawdź❗
Może ratować życie. W 2023 roku została jej poddana rekordowa liczba pacjentów. Sprawdź❗
Może ratować życie. W 2023 roku została jej poddana rekordowa liczba pacjentów. Sprawdź❗

Powiększanie penisa - czy warto i jak powiększyć penisa?

Powiększanie penisa staje się coraz bardziej popularne wśród mężczyzn. Jak powiększyć penisa? Czy można skutecznie i bezpiecznie powiększyć penisa? Jakie są metody i którą z nich wybrać? Czy większy penis jest aby na pewno lepszy?
Miarka do mierzenia
Źródło: 123RF
Spis treści

Artykuł sponsorowany

Reklama

Czy można powiększyć penisa skutecznie i bezpiecznie?

Oczywiście, że można. Każda metoda ma coś w sobie. Jeśli wybierzesz daną metodą, postaraj się znaleźć na jej temat jak najwięcej informacji. Wykonuj zgodnie z wytycznymi, a unikniesz skutków ubocznych. Skuteczność danej metody zależy od Twojej determinacji. Przykładowo wybierając ćwiczenia na powiększanie penisa, musisz mieć na uwadze, że efekty są zauważalne dopiero po miesiącu czy dwóch. Jeśli wiesz, że możesz nie mieć na to czasu czy chęci, to polecamy wybrać inną metodą lub ćwiczenia wykonywać jako dodatkową metodę powiększania.

Reklama

Jak powiększyć penisa?

Metod jest sporo, wybór należy dostosować do potrzeb oraz indywidualnych preferencji. Można zacząć choćby od samych ćwiczeń. Ćwiczenia są dość proste, jednak początki bywają trudne, ponieważ trzeba nabyć wyczucia w sile ucisku. Metoda ta nic nie kosztuje, jednak efekty są mierne i trzeba na nie długo czekać. O wiele lepsze efekty przynoszą tabletki na powiększenie penisa lub pompki. Tabletki są najprostszą metodą, efektywną i często wybieraną przez mężczyzn chcących powiększyć członka. Pompki natomiast mają tę zaletę, że działają natychmiast. Aby efekt się utrzymywał trzeba ją stosować regularnie. Jeśli chcesz trwałych efektów prawdopodobnie lepszym wyborem będą właśnie tabletki. Przedstawione zostały pokrótce jedynie trzy metody powiększania członka. Więcej na temat tych oraz pozostałych metod znajdziesz w artykule „Jak powiększyć penisa – metody na powiększanie penisa”. Znajdziesz tam przedstawione dobre oraz słabe strony każdej z metod oraz wiele pomocnych informacji.

Reklama

Większy penis - lepszy w łóżku?

Na samym początku trzeba rozważyć czemu ma służyć powiększenie penisa. Czy ma spełniać wymagania kobiety czy tylko zaspokoić nasze ego? Kobiety nie potrzebują wielkich członków aby osiągnąć orgazm. Ważne jest to ile jesteś w stanie wytrzymać, czułość oraz umiejętności. Rozmiar penisa również jest ważny, jednak nie tylko długość penisa jest istotna - warto skupić się również na grubości członka. Grubość odgrywa kluczową rolę podczas penetracji. Szczególnie ważna jest kiedy kobieta ma za sobą już jeden lub więcej porodów. Zatem jak zwiększyć grubość penisa? W tym celu stosuje się podobne metody jak przy wydłużeniu członka, bowiem większość metod działa zarówno na długość jak i grubość przyrodzenia.

Która metodę wybrać?

Nie ma złotego środka dla każdego. Wszystko zależy od celu. Ćwiczeniami ciężko będzie Ci zdobyć dodatkowe 3-4 centymetry, ale inną metodą może być to już o wiele prostsze. Dlatego, też zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi metodami oraz przeanalizowania ich mocnych oraz słabszych stron.

 

Czytaj również
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na
temat zdrowia i zdrowego stylu życia,
zapraszamy na nasz portal ponownie!
Więcej z kategorii Libido i potencja
Zdrowotne korzyści z orgazmu. Czym jest orgazm, jak go osiągnąć i dlaczego warto?
Zdrowotne korzyści orgazmu
Jak wydłużyć stosunek? Domowe sposoby czy tabletki?
Sposoby na wydłużenie stosunku
Hiszpańska mucha - co to jest i jak działa? Dawkowanie
Hiszpańska mucha
Podobne artykuły
Przeciętny rozmiar penisa
Średnia długość członka w Polsce i na świecie. Ile centymetrów ma przeciętnie penis we wzwodzie i spoczynku?
Kobieta odczuwa przyjemność i ściska mężczyznę za rękę
Kobiecy wytrysk - jak wygląda i co oznacza? Jak go osiągnąć?
Mężczyzna szukający sposobów na powiększenie penisa
Powiększanie penisa - domowe sposoby i ćwiczenia
Rozmiar penisa
Obwód penisa - jak zwiększyć obwód penisa?
Libido u mężczyzn
Libido u mężczyzn - jak podnieść i zmniejszyć popęd?

Reklama


Czy masz skończone 18 lat?

Treści przedstawione na tej stronie są dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jak się uchronić przed chorobami cywilizacyjnymi?
Sprawdź!