NAJZDROWSZE MIEJSCE W INTERNECIE

Powiększanie penisa - czy warto i jak powiększyć penisa?

Powiększanie penisa staje się coraz bardziej popularne wśród mężczyzn. Jak powiększyć penisa? Czy można skutecznie i bezpiecznie powiększyć penisa? Jakie są metody i którą z nich wybrać? Czy większy penis jest aby na pewno lepszy?
Miarka do mierzenia
Źródło: 123RF
Spis treści

Artykuł sponsorowany

Czy można powiększyć penisa skutecznie i bezpiecznie?

Oczywiście, że można. Każda metoda ma coś w sobie. Jeśli wybierzesz daną metodą, postaraj się znaleźć na jej temat jak najwięcej informacji. Wykonuj zgodnie z wytycznymi, a unikniesz skutków ubocznych. Skuteczność danej metody zależy od Twojej determinacji. Przykładowo wybierając ćwiczenia na powiększanie penisa, musisz mieć na uwadze, że efekty są zauważalne dopiero po miesiącu czy dwóch. Jeśli wiesz, że możesz nie mieć na to czasu czy chęci, to polecamy wybrać inną metodą lub ćwiczenia wykonywać jako dodatkową metodę powiększania.

Jak powiększyć penisa?

Metod jest sporo, wybór należy dostosować do potrzeb oraz indywidualnych preferencji. Można zacząć choćby od samych ćwiczeń. Ćwiczenia są dość proste, jednak początki bywają trudne, ponieważ trzeba nabyć wyczucia w sile ucisku. Metoda ta nic nie kosztuje, jednak efekty są mierne i trzeba na nie długo czekać. O wiele lepsze efekty przynoszą tabletki na powiększenie penisa lub pompki. Tabletki są najprostszą metodą, efektywną i często wybieraną przez mężczyzn chcących powiększyć członka. Pompki natomiast mają tę zaletę, że działają natychmiast. Aby efekt się utrzymywał trzeba ją stosować regularnie. Jeśli chcesz trwałych efektów prawdopodobnie lepszym wyborem będą właśnie tabletki. Przedstawione zostały pokrótce jedynie trzy metody powiększania członka. Więcej na temat tych oraz pozostałych metod znajdziesz w artykule „Jak powiększyć penisa – metody na powiększanie penisa”. Znajdziesz tam przedstawione dobre oraz słabe strony każdej z metod oraz wiele pomocnych informacji.

Większy penis - lepszy w łóżku?

Na samym początku trzeba rozważyć czemu ma służyć powiększenie penisa. Czy ma spełniać wymagania kobiety czy tylko zaspokoić nasze ego? Kobiety nie potrzebują wielkich członków aby osiągnąć orgazm. Ważne jest to ile jesteś w stanie wytrzymać, czułość oraz umiejętności. Rozmiar penisa również jest ważny, jednak nie tylko długość penisa jest istotna - warto skupić się również na grubości członka. Grubość odgrywa kluczową rolę podczas penetracji. Szczególnie ważna jest kiedy kobieta ma za sobą już jeden lub więcej porodów. Zatem jak zwiększyć grubość penisa? W tym celu stosuje się podobne metody jak przy wydłużeniu członka, bowiem większość metod działa zarówno na długość jak i grubość przyrodzenia.

Która metodę wybrać?

Nie ma złotego środka dla każdego. Wszystko zależy od celu. Ćwiczeniami ciężko będzie Ci zdobyć dodatkowe 3-4 centymetry, ale inną metodą może być to już o wiele prostsze. Dlatego, też zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi metodami oraz przeanalizowania ich mocnych oraz słabszych stron.

 

Czytaj również
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Więcej z kategorii Seks
Przeczytaj artykuł
Średnia długość członka w Polsce, na świecie. Ile cm ma penis?
Przeczytaj artykuł
Malinka - jak ją zrobić, a jak usunąć? Techniki i porady
Przeczytaj artykuł
Obwód penisa - jak zwiększyć obwód penisa?
Podobne artykuły
Średnia długość członka w Polsce, na świecie. Ile cm ma penis?
Malinka - jak ją zrobić, a jak usunąć? Techniki i porady
Obwód penisa - jak zwiększyć obwód penisa?
Mały czy duży rozmiar penisa? Jak zmierzyć długość członka?
Uzależnienie od masturbacji – jak leczyć? Objawy i skutki

Reklama

Może to Cię zainteresuje
Zimne dłonie – jak leczyć? Przyczyny i domowe sposoby
Ukruszony ząb - co należy zrobić, gdy dojdzie do urazu?
Skoki ciśnienia - przyczyny i objawy. Od czego nagłe?
Dieta w ciąży i w czasie karmienia piersią - czy warto stosować olej rzepakowy?

Reklama