} ?>

Dla Ciebie, na zdrowie!

Dermena Men - kuracja do włosów, hamująca wypadanie włosów, stymulująca odrastanie włosów

Spis treści

Reklama

Dermena Men - kuracja do włosów, hamująca wypadanie włosów, stymulująca odrastanie włosów - skład

Chlorek 1-metylonikotynamidu stanowiący metabolit nikotynamidu (witaminy PP), H-VIT – multikompleks aktywny pochodzenia naturalnego, zawierający wyciągi roślinne (glycyrrhiza glabra, rosa centifolia, cichorium intybus, rhodophycea, bertholletia excelsa) oraz biotynę.

Reklama

Dermena Men - kuracja do włosów, hamująca wypadanie włosów, stymulująca odrastanie włosów - działanie

Chlorek 1-metylonikotynamidu to fizjologiczna substancja czynna pochodzenia witaminowego (metabolit witaminy PP), która poprawia mikrokrążenie skóry głowy i wzmacnia mieszek włosowy. Wpływa na jego odżywienie, wydłużając cykl życia włosa w fazie anagenu i stymulując odrastanie włosów. Reguluje pracę gruczołów łojowych i utrzymuje skórę głowy w dobrej kondycji. Multikompleks aktywny H-VIT hamuje przekształcanie testosteronu w dihydrotestosteron (DHT) poprzez blokowanie aktywności 5-alfa-reduktazy. Reguluje pracę gruczołów łojowych i redukuje ryzyko uszkodzenia mieszków włosowych na drodze androgenowej. Działa dotleniająco i energetyzująco na mieszek włosowy i skórę głowy. H-VIT zawiera witaminy z grupy B, witaminę F, biotynę, cynk, wapń, mangan, aminokwasy i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, działające wzmacniająco i regenerująco na skórę głowy i strukturę włosów.

Reklama

Dermena Men - kuracja do włosów, hamująca wypadanie włosów, stymulująca odrastanie włosów - wskazania

Nadmierne wypadanie włosów u mężczyzn, pierwsze objawy łysienia typu męskiego (przerzedzanie się włosów, powstawanie zakoli). Wzmocnienie włosów osłabionych i wypadających, łagodzenie podrażnień skóry głowy, również ze współistniejącym przetłuszczaniem się włosów.

Reklama

Dermena Men - kuracja do włosów, hamująca wypadanie włosów, stymulująca odrastanie włosów - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Dermena Men - kuracja do włosów, hamująca wypadanie włosów, stymulująca odrastanie włosów - dawkowanie

Stosować 1 ampułkę dziennie przez 2-3 mies. Kurację zaleca się przeprowadzić co najmniej 2 razy w roku. W celu utrzymania efektu stosować 2 razy w tyg. Preparat stosować rano lub wieczorem na włosy wilgotne lub suche. Otworzyć ampułkę, nałożyć na nią aplikator i nanieść równomiernie zawartość ampułki na skórę głowy. Zwrócić szczególną uwagę na miejsca, gdzie najbardziej widoczna jest utrata włosów. Opuszkami palców delikatnie wmasować preparat okrężnymi ruchami w skórę głowy. Przeczesać włosy i układać jak zwykle. Nie spłukiwać. Zaleca się równoczesne stosowanie ampułek z szamponem dermena® men.

Reklama

Dermena Men - kuracja do włosów, hamująca wypadanie włosów, stymulująca odrastanie włosów - uwagi


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!