Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗
Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗
Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗

GINEintima ActiCand

Spis treści

Reklama

GINEintima ActiCand - skład

Tabl. dopochwowe zawierają: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, 400 mln żywych bakterii Lactobacillus fermentum LF 10, 400 mln żywych bakterii Lactobacillus acidophilus LA 02, 332 mg fruktooligosacharydów, 273 mg arabinogalaktanu oraz substancje pomocnicze.

Reklama

GINEintima ActiCand - działanie

Wyrób medyczny zawiera kwas cytrynowy i wodorowęglan sodu, które tworzą w pochwie barierę fizyczną dla tlenu uwalniając dwutlenek węgla przez cały czas rozpuszczania się tabletki (30 min.) oraz 15-20 min. po jej rozpuszczeniu. Środowisko beztlenowe jest mniej sprzyjające dla metabolizmu drożdżaków Candida. Bakterie kwasu mlekowego kolonizują mikroflorę pochwy, obniżają pH pochwy i uwalniają kwasy organiczne i bakteriolizyny. Fruktooligosacharydy i arabinogalaktan skracją fazę kolonizacji pałeczkami kwasu mlekowego.

GINEintima ActiCand - wskazania

Pomocniczo w profilaktyce i leczeniu ostrych i nawracających zakażeń pochwy i sromu wywołanych przez drożdżaki z rodzaju Candida.

Reklama

GINEintima ActiCand - przeciwwskazania

Nie są znane przeciwwskazania ani działanie niepożądane preparatu.

Reklama

GINEintima ActiCand - dawkowanie

Dopochwowo. Tabletkę wprowadzić możliwie najgłębiej do pochwy, najlepiej na noc. Rozpuszczenie tabl. następuje po ok. 30 min. i nie jest wymagane, aby przez cały czas przebywać w pozycji leżącej. Zakażenie pochwy i sromu: 1 tabl. dziennie przez 5 kolejnych dni, a następnie 1 tabl. co 3 dzień do zużycia zawartości opakowanie. Nawracające zakażenia pochwy i sromu: 1 tabl. co 2 dzień przez 10 dni, następnie 1 tabl. 1 raz w tyg. przez 3 kolejne tyg. Profilaktyka zakażeń: 1 tabl. 1 raz w tyg. przez 8 tyg.

Reklama

GINEintima ActiCand - uwagi


Reklama

Co oznacza pulsowanie w uchu?
Sprawdź!