Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Humana 1 Plus Premium

Działanie

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego opracowany z uwzględnieniem potrzeb dzieci z silniejszym uczuciem głodu. Produkt wzbogacony w długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe (z rodziny kwasów Omega-3 i Omega-6), składnik przyczyniający się do prawidłowego rozwoju dziecka.

Wskazania

Preparat przeznaczony do karmienia niemowląt od urodzenia, jako jedyny pokarm, gdy nie są one karmione piersią lub do dokarmiania niemowląt karmionych piersią.

Przeciwwskazania

Nadrważliwość na składniki preparatu.

Dawkowanie

Dzieci 1 tydzień życia wg. zaleceń lekarza, 2-8 tydzień: 3 miarki + 90 ml wody, 3 mies.: 4 miarki + 120 ml wody, 4 mies.: 5 miarek + 150 ml wody, po 4 mies.: 6 miarek + 180 ml wody. Zagotuj odpowiednią objętość wody i ostudź do temperatury 70st.C. Około połowę potrzebnej objętości wody wlej do czystej butelki. Załączoną miarkę luźno napełnij proszkiem (nie ubijając). Usuń nadmiar proszku równo z brzegiem miarki i wsyp do butelki z wodą. Zamknij butelkę i natychmiast wymieszaj silnie wstrząsając, aż do rozpuszczenia się proszku. Dodaj pozostałą objętość wody i ponownie silnie wymieszaj. Sprawdź, czy temperatura pokarmu jest odpowiednia do picia (ok. 37st.C). Nie wolno ponownie podgrzewać i podawać resztek pokarmu, które nie zostały spożyte podczas poprzedniego karmienia, nawet wtedy, gdy były one przechowywane w lodówce.

Uwagi

Pharmindex