Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Humana 2 Premium

Działanie

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający wielocukry o działaniu prebiotycznym. Prebiotyki wspierają w jelicie wzrost pożytecznych bakterii bifidogennych, wspomagając tym samym rozwój prawidłowej flory jelitowej i właściwy proces trawienia. Preparat bezglutenowy.

Wskazania

Preparat do żywienia niemowląt powyżej 6 mż., w uzupełnieniu karmienia piersią lub mlekiem początkowym oraz po zakończeniu karmienia piersią lub żywienia mlekiem początkowym.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Dawkowanie

Podawać od 5 - 7 miarek z odpowiednią ilością wody kolejno: 150 ml, 180 ml, 210 ml. Zagotuj odpowiednią objętość wody i ostudź do temperatury 50st.C. Około połowę potrzebnej objętości wody wlej do butelki. Załączoną miarkę luźno napełnij proszkiem (nie ubijając). Usuń nadmiar proszku równo z brzegiem miarki i jej zawartość wsyp do butelki z wodą. Zamknij butelkę i natychmiast wymieszaj silnie wstrząsając, aż do rozpuszczenia się proszku. Dodaj pozostałą objętość wody i ponownie silnie wymieszaj. Sprawdź, czy temperatura pokarmu jest odpowiednia do picia (ok. 37st.C).

Uwagi

Pharmindex