Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Humana HA 1 Plus Premium

Działanie

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego opracowany z uwzględnieniem potrzeb dzieci z silniejszym uczuciem głodu. Produkt wzbogacony w długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe (z rodziny kwasów Omega-3 i Omega-6), składnik przyczyniający się do prawidłowego rozwoju dziecka.

Wskazania

Preparat do początkowego żywienia niemowląt od urodzenia o podwyższonym ryzyku wystąpienia chorób alergicznych.

Przeciwwskazania

Prepratu nie należy stosować w alergii na białka mleka krowiego, nietolerancji laktozy, galaktozemii i zaburezniach wchłaniania glukozy i galaktozy. Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Dawkowanie

Podawać od 3 - 6 miarek z odpowiednią ilością wody kolejno: 90 ml, 120 ml, 150 ml, 180 ml. Zagotuj odpowiednią objętość wody i ostudź do temperatury 70st.C. Około połowę potrzebnej objętości wody wlej do butelki. Załączoną miarkę luźno napełnij proszkiem (nie ubijając). Usuń nadmiar proszku równo z brzegiem miarki i jej zawartość wsyp do butelki z wodą. Zamknij butelkę i natychmiast wymieszaj silnie wstrząsając, aż do rozpuszczenia się proszku. Dodaj pozostałą objętość wody i ponownie silnie wymieszaj. Sprawdź, czy temperatura pokarmu jest odpowiednia do picia (ok. 37st.C).

Uwagi

Pharmindex