Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Scholl 2 w 1 Ekspresowy aplikator na odciski Corn Express Pen

Działanie

Preparat do usuwania odcisków.

Wskazania

Preparat stosowany w celu usunięcia odcisków twardych znajdujących się na palcach stóp i spodzie stopy oraz odcisków miękkich występujących między palcami.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Preparat nie może być stosowany przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi. Nie stosować na podrażnioną skórę. Nie zaleca się stosowania do odcisków nerwowo-naczyniowych.

Środki ostrożności

Unikać kontaktu preparatu z oczami. Nie stosować innych preparatów na leczone miejsce w okresie trwania leczenia. W przypadku wystąpienia dyskomfortu lub podrażnienia skóry należy natychmiast przerwać stosowanie preparatu i skontaktować się z lekarzem.

Ciąża i laktacja

Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Krok 1. Delikatne złuszczanie wierzchniej warstwy odcisku za pomocą skrobaka. Czynność należy powtarzać co 3 dni, aż do złuszczenia zmiękczonej skóry lub usunięcia jej z odcisku. Krok 2. Należy pokryć cały odcisk płynem za pomocą aplikatora (1-2 aplikacje) i pozostawić do wyschnięcia na 1-2 min; następnie należy założyć skarpetki lub pończochy i buty. Nakładać tylko na zmienione miejsca; nie stosować na zdrową skórę. Poprawa jest widoczna w ciągu 7 dni.

Uwagi

W celu zapobiegania nawrotom można stosować plastry na odciski marki Scholl.

Pharmindex