Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Stimea

Działanie

Suplement diety. W wyniku przemian metabolicznych z L-argininy produkowany jest tlenek azotu, który rozszerza naczynia krwionośne, powodując lepszy dopływ krwi, również do narządów płciowych. Wyciąg z owsa zwyczajnego zawiera m.in. krzem i cynk, które mają korzystny wpływ na aktywność seksualną. Wyciąg z korzenia żeń-szenia poprawia odporność organizmu na wzmożoną aktywność umysłową i fizyczną, poprawia samopoczucie, zwiększa witalność i energię. Wyciąg z żeń-szenia korzystnie wpływa na krążenie krwi w naczyniach obwodowych oraz na zachowanie naturalnej aktywności seksualnej. L-tyrozyna jest prekursorem m.in. tyroksyny, melaniny i neurotransmiterów: dopaminy i noradrenaliny. Wpływa na utrzymanie dobrego samopoczucia, aktywności fizycznej i psychicznej. Pomaga niwelować niekorzystny wpływ zmęczenia i stresu.

Wskazania

Uzupełnianie diety u kobiet odczuwających spadek libido z powodu stresu, przemęczenia i zaburzeń hormonalnych wynikających z cyklu menstruacyjnego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Ciąża i laktacja

Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli 1 tabl. dziennie. Preparatu nie należy stosować dłużej niż 3 miesiące. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex