Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗

Test do wykrywania Chlamydii Clearview Chlamydia

Spis treści

Reklama

Test do wykrywania Chlamydii Clearview Chlamydia - skład

Zestaw jest wyposażony w 20 testów, 20 probówek do ekstrahowania, odczynnik 1 (odczynnik ekstrahujący), odczynnik 2 (odczynnik kontroli pozytywnej).

Reklama

Test do wykrywania Chlamydii Clearview Chlamydia - działanie

Szybki, jakościowy, bezpośredni test immunologiczny, wykrywający antygen Chlamydia trachomatis. Działanie testu polega na tworzeniu kompleksu przez monoklonalne przeciwciała znakowane lateksem z antygenem chlamydiowym i z unieruchomionymi w okienku wyniku monoklonalnymi przeciwciałami antychlamydiowymi.

Reklama

Test do wykrywania Chlamydii Clearview Chlamydia - wskazania

Test na obecność antygenu Chlamydia trachomatis w wymazach pobranych z kanału szyjki macicy u kobiet lub w próbce moczu mężczyzn.

Reklama

Test do wykrywania Chlamydii Clearview Chlamydia - dawkowanie

Kobiety: usunąć nadmiar śluzu z błony śluzowej kanału szyjki macicy za pomocą oddzielnej wymazówki. Wymazówkę Clearview Chlamydia wprowadzić do kanału szyjki macicy i obracać przez 10-30 sek. Włożyć wymazówkę do probówki transportowej. Mężczyźni: zebrać 20-30 ml moczu z pierwszego strumienia do czystego i suchego pojemnika. W celu przeprowadzenia testu z pobranym wymazem lub moczem postępować wg instrukcji dołączonej do testu, a następnie nałożyć na probówkę z próbką dołączony zakraplacz i umieścić 5-6 kropli w przeznaczonym do tego okienku na płytce testu. Po 15 min. odczytać wynik: linia w okienku wyniku oznacza wynik pozytywny; linia w okienku kontrolnym oznacza, że test został wykonany prawidłowo.

Reklama

Test do wykrywania Chlamydii Clearview Chlamydia - uwagi

Próbka pobrana od kobiety: jeżeli test będzie przeprowadzony w ciągu 24 h od pobrania, próbkę przechowywać w suchym miejscu w temp. 18-30st.C. Jeżeli test nie będzie przeprowadzony w ciągu 24 h próbkę przechowywać w temp. 2-8st.C do 5 dni, nie zamrażać. Próbka pobrana od mężczyzny: jeżeli test nie będzie przeprowadzony w ciągu 6 h, próbkę przechowywać w temp. 2-8st.C do 5 dni, nie zamrażać. Pacjent nie może oddawać moczu w ciągu 1 h poprzedzającej badanie. Jeżeli wynik testu jest negatywny, a objawy kliniczne utrzymują się, należy przeprowadzić dodatkowy test przy użyciu metody hodowlanej.


Reklama

Niesamowite ptaki, których śpiew słychać wiosną!
Sprawdź!