Jardin Naturel Żel Koński z ekstraktem z chilli

Spis treści

Jardin Naturel Żel Koński z ekstraktem z chilli - Działanie

Żel o silnych właściwościach rozgrzewających. Wyciąg z ziół rumianku oraz melisy w połączeniu z olejkiem eterycznym z eukaliptusa działa na skórę rewitalizująco oraz odświeżająco. Preparat wzmacnia działanie substancji czynnych i przyśpiesza rekonwalescencję w bólach stawów, mięśni i kręgosłupa zmniejszając odczuwany dyskomfort. Dzięki pobudzeniu krążenia skórnego, skóra staje się lepiej odżywiona i dotleniona, a substancje aktywne lepiej wnikają w głąb skóry. W żelu zawarte są ekstrakty ziołowe z mięty pieprzowej, eukaliptusa, kwiatu rumianku, melisy, krwawnika pospolitego, jemioły pospolitej, kopru włoskiego, chmielu zwyczajnego, kozłka lekarskiego oraz chili.

Jardin Naturel Żel Koński z ekstraktem z chilli - wskazania

Wspomagająco w bólach mięśni, stawów i kręgosłupa. W dolegliwościach reumatycznych. Napięte mięśnie. Wspomagająco w walce z cellulitem.

Jardin Naturel Żel Koński z ekstraktem z chilli - dawkowanie

Wmasować w nieuszkodzoną skórę 3-4 razy dziennie. Zaczerwienienie skóry po użyciu preparatów z chili jest normalnym objawem. Osoby z wrażliwą skórą powinny wpierw nanieść małą ilość żelu/kremu w celu sprawdzenia reakcji. Nie nanosić na błony śluzowe. Nie stosować na podrażnioną skórę oraz otwarte ran.

Jardin Naturel Żel Koński z ekstraktem z chilli - uwagi

Pharmindex