To koniec Alzheimera? 😮 Nowy lek może odmienić życie chorych pacjentów. Sprawdź❗
To koniec Alzheimera? 😮 Nowy lek może odmienić życie chorych pacjentów. Sprawdź❗
To koniec Alzheimera? 😮 Nowy lek może odmienić życie chorych pacjentów. Sprawdź❗

Kurs na trenera personalnego online - kurs przez internet

Cześć! Skoro trafiłeś na tę stronę, prawdopodobnie interesuje Ciebie kurs na trenera personalnego, prawda?
Trener personalny
Spis treści

Cześć! Skoro trafiłeś na tę stronę, prawdopodobnie interesuje Ciebie kurs na trenera personalnego, prawda? Obawiasz się jednak, że na ten moment nie wygospodarujesz odpowiedniej ilości czasu na zajęcia stacjonarne? W końcu musisz pracować.

Zawód trenera personalnego jest pomysłem na przyszłość. Jeszcze trochę musisz przejść, aby zacząć na nim solidnie zarabiać. Sam doskonale to wiesz… W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest dla Ciebie kurs trenera personalnego online! Jak dokładnie wygląda i czego się nauczysz podczas kursu? Czytaj dalej, a wszystkiego się dowiesz.

Reklama

Czy kurs trenera personalnego online rzeczywiście będzie dla mnie dobry?

Zobacz tylko - robiąc kurs trenera personalnego online, sam decydujesz, kiedy realizujesz materiał. Nie musisz dostosowywać się do trenera i grupy kursowej. Nie musisz zmieniać planów, żeby pojawić się na zajęciach. Nie musisz się spieszyć, pędzić na złamanie karku i frustrować, kiedy jesteś trochę spóźniony. Sam jesteś panem swojego czasu. Masz dzisiaj wolną chwilę i czujesz, że dobrze przyswoisz wiedzę?

Odpalasz kurs. Jesteś zmęczony po pracy, a jeszcze wieczorem musisz iść z dziewczyną na obiecane zakupy? Dziś odpuszczasz naukę. Proste, prawda? Właśnie dlatego kurs trenera personalnego online jest idealnym rozwiązaniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia i mających wiele obowiązków, z których narazie trudno zrezygnować. Czy jest idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie?

Czytaj dalej i upewnij się w tej decyzji. 

Reklama

Jak wygląda cały proces, kiedy już zdecyduje się na kurs trenera personalnego online?

To proste. Zapisujesz się na kurs i wybierasz opcję online. Na skrzynkę mailową otrzymujesz materiał do nauki programu ramowego w pdf oraz linki do filmów instruktażowych z części praktycznej. Przyswajasz wiedzę teoretyczną i trenujesz umiejętności praktyczne. Oczywiście sam decydujesz o tym, ile czasu Ci to zajmuje. Sam decydujesz także, gdzie realizujesz kurs.

Kiedy jesteś gotowy, zgłaszasz chęć przystąpienia do egzaminu, wysyłając do nas wiadomość e-mail. Wtedy my wysyłamy Ci pytania teoretyczne, na które musisz

odpowiedzieć. Dostajesz też konkretne zadania praktyczne, które musisz zaprezentować w formie wideo. Odpowiedzi i nagrania odsyłasz i… tyle. Gotowe! Teraz czekasz na weryfikację i decyzję o zaliczeniu kursu. Jeśli wszystko jest w porządku, otrzymujesz certyfikaty i legitymacje, nadające Ci tytuł instruktora sportu o specjalności trener personalny. Gratulacje!          

Kurs trenera personalnego online - czego się nauczę?  

Posłuchaj, co jest najlepsze. Wiedza i umiejętności, które zdobywasz podczas kursu na trenera personalnego online niczym się nie różnią od tych, które zdobyłbyś w trybie stacjonarnym. Oczywiście nie mówimy tutaj o nieocenionej roli wykładowcy i wszystkim, co doda od siebie…

Jednak program kursu trenera personalnego online jest dokładnie taki sam, jak program kursu trenera personalnego stacjonarnie. Masz więc taką samą podstawę. To, ile z niej wyciągniesz, zależy już tylko od Ciebie. Im bardziej zaangażujesz się w kurs, tym lepszy efekt uzyskasz i lepiej przygotujesz się do pracy jako trener personalny.

A co ważne, na legitymacjach i certyfikatach, które otrzymasz po zdaniu egzaminu, nie ma informacji o sposobie realizacji kursu. Oznacza to, że po kursie online jesteś pełnoprawnym trenerem personalnym. A przecież o to chodzi, prawda?

Reklama

Jaki program ma kurs trenera personalnego online?

Tak, jak wspominaliśmy wyżej… Program kursu trenera personalnego online jest dokładnie taki sam, jak program kursu trenera personalnego stacjonarnie. A to oznacza, że w większości skupiony jest na praktyce.

Teorię przedstawiamy Ci tylko w niezbędnym zakresie, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele już wiesz… a resztę z łatwością znajdziesz w internecie. Po co więc za to płacić? Zobacz tylko: teoria to ok. 25% naszego kursu, natomiast praktyka aż 75%. Przykładowy program przedstawia się następująco:

TEORIA:

✓ Kim jest trener personalny – jaką rolę gra we współczesnym świecie fitnessu?

✓ Jak przeprowadzać wywiad z klientem? Jak układać spersonalizowany plan treningowy z wykorzystaniem różnych treningowych form i sprzętów?

✓ Klasyfikacja treningów ze względu na określone wytyczne – czy rodzaj treningu ma znaczenie i czy warto pomijać kwestię diety?

✓ Sposoby archiwizacji sukcesów podopiecznych oraz pozyskiwanie nowych klientów – trener personalny to własny marketingowiec?

PRAKTYKA:

✓ Sprawdzone ćwiczenia do skutecznej rozgrzewki,

✓ Wykorzystywanie świadomego oddychania podczas wysiłku,

✓ Cardio na najwyższym biegu,

✓ Trening siłowy na wszystkie grupy mięśniowe,

✓ Niecodzienne ćwiczenia na taśmach,

✓ Świeże spojrzenie na kettlebells,

✓ Najnowsze tendencje treningu funkcjonalnego,

✓ Prawidłowy trening kulturystyczny,

✓ Potencjał ćwiczeń izolowanych,

✓ Potreningowa relaksacja mięśni, stretching,

✓ Pełny spersonalizowany trening.

Reklama

Ile kosztuje kurs trenera personalnego online?

Oprócz tego, że kurs trenera personalnego online jest dla Ciebie wygodny, bo uczysz się o wybranej porze… Oprócz tego, że możesz realizować materiał w wybranym miejscu na Ziemi… I oprócz tego, że nauka przychodzi Ci z łatwością, bo do każdego tematu możesz wracać i powtarzać go niezliczoną ilość razy… Niezwykle ważną zaletą jest także cena. Nie da się ukryć, że kurs trenera personalnego online jest zdecydowanie tańszy od jego stacjonarnej opcji.

Dlaczego? To proste. Nie trzeba opłacać trenera, który poprowadzi dla Ciebie zajęcia ani siłowni, na której te zajęcia miałyby się odbywać. Dzięki temu kilka stówek zostaje w Twojej kieszeni - kurs trenera personalnego online kosztuje tylko 749 zł. A

Ty z przyjemnością realizujesz sobie materiał, przyswajasz wiedzę, nabywasz umiejętności i otrzymujesz certyfikaty, które przecież nie mają informacji o sposobie realizacji kursu. Jesteś pełnoprawnym trenerem. Jesteś trenerem, do którego ustawiają się kolejki. Gratulacje!

Mamy nadzieję, że nasz artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Może nie przekonaliśmy Cię do zapisania się na kurs trenera personalnego online już dzisiaj, ale jeśli znalazłeś tutaj informacje, o których nie wiedziałeś… To znaczy, że odnieśliśmy sukces. Chcemy, żebyś był jak najbardziej świadomy podczas podejmowania swojej ostatecznej decyzji. Musisz

wiedzieć, jakiej wiedzy potrzebujesz i czy jesteś w stanie nabyć ją zdalnie. Być może jesteś jeszcze na takim etapie, gdzie doświadczony wykładowca to konieczność? Wtedy wybierz kurs stacjonarny. Jeśli jednak uważasz, że poradzisz sobie sam i kurs trenera personalnego online wystarczy w Twoim przypadku - śmiało. A jeśli nadal nie wiesz, co będzie dla Ciebie lepsze, po prostu skontaktuj się z nami!

Czytaj również
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na
temat zdrowia i zdrowego stylu życia,
zapraszamy na nasz portal ponownie!
Podobne artykuły
Wybierasz się na basen? Uważaj na te infekcje
Młoda i wysportowana kobieta słucha muzyki podczas jazdy na rowerze stacjonarnym.
10 powodów, dla których pokochasz rower stacjonarny!
Mężczyzna jeździ na rowerze po zaśnieżonym lesie
Kompletny przewodnik: Jak wybrać idealną kurtkę zimową na rower
Dwie kobiety na stoku uprawiają sporty zimowe
Ubezpieczenie turystyczne rozszerzone o uprawianie sportów zimowych
Wysportowana kobieta piję wodę w trakcie biegania
Aktywność fizyczna wiosną - na jaką warto postawić?

Reklama


Jak leczyć się w prywatnych szpitalach? 🏥
Sprawdź!