Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗
Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗
Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗

Platforma telemedyczna dla Twojego komfortu i zdrowia

Platforma telemedyczna daje dostęp do lekarzy specjalistów niemal natychmiastowo, w czasie rzeczywistym. Dowiedz się więcej, na jakich zasadach działa.
Poradnia telemedyczna
źródło: materiały partnera
Spis treści

Reklama

Konsultacje internetowe

Konsultacje medyczne przez internet są coraz częściej wybierane. Swoją największą popularność zyskały ostatnimi laty przy okazji obostrzeń pandemicznych, jednak również po tym okresie bardzo dużo pacjentów korzysta z nich. Dzieje się to przez to, że niosą za sobą dużo udogodnień.

W konsultacji online możemy korzystać z dowolnego miejsca. Przede wszystkim dzięki temu ograniczamy potrzebny czas na dojazdy. Nie potrzebujemy przejeżdżać przez pół miasta lub tracić całego dnia na wizytach u kilku lekarzy. Wszystko możemy załatwić za pomocą jednej platformy telemedycznej. Usługi telemedyczne ograniczają poświęcany czas, ale przede wszystkim pozwalają na lepsze skupienie się na powrocie do zdrowia w trakcie choroby. Dzięki intranetowym konsultacją nie mamy potrzeby narażać się na kontakt z innymi chorymi lub wirusy na zewnątrz. Bezpiecznie połączymy się z lekarzem z naszego domu i nie będziemy nadwyrężać swojego organizmu.

Podczas telewizyty pacjentem zajmują się tacy sami lekarze jak w placówce medycznej. Możemy być pewni o rzetelnie przeprowadzonej konsultacji oraz profesjonalnym podejściu.

Reklama

Czym jest platforma telemedyczna?

Platforma telemedyczna zapewnia łatwy dostęp do lekarza, kiedy dotyka nas problem zdrowotny. Bezpiecznie i bez wychodzenia z domu skontaktujemy się za jej pomocą ze specjalistą. Profesjonalna opieka nad pacjentami odbywa się przez całą dobę, w dni powszednie oraz święta. Nie musisz obawiać się zamkniętej przychodni. Wizytę online odbędziesz w każdej chwili, która będzie dla Ciebie dogodna. W ten sposób zapewnisz sobie błyskawiczną reakcję w razie potrzeby.

Pacjent może skorzystać ze strony internetowej lub ściągnąć wygodną aplikację na telefon. Wystarczy wybrać kategorię wizyty, którą jest się zainteresowanym, a następnie opłacić ją. Do zaksięgowaniu przesyłamy naszą medyczną dokumentację do lekarza i czekamy na połączenie z przychodnią. Kontakt może odbyć się poprzez czat, telefonicznie lub jako wideo połączenie. To pacjent decyduje jaka forma będzie dla niego najlepsza.

W przeciągu zaledwie 15 minut można już uzyskać kontakt do lekarza. Wszelkie usługi dostępne na platformie realizowane są z uwzględnieniem potrzeb pacjenta, dzięki nim możemy zapomnieć o długich oczekiwaniach na terminy, czy konieczności przebywania w przychodni przez całe godziny.

Specjaliści dostępni na platformie

Zdalną opiekę medyczną nie obejmują jedynie konsultacje u lekarza pierwszego kontaktu, ale też e-wizyty ze specjalistami. Możemy wygodnie umówić się na wizytę do podstawowych lekarzy, ale również zajmujących się takimi dziedzinami jak ortopedia, ginekologia, kardiologia, dietetyka, psychologia czy stomatologia. Wizyty online mogą być przeprowadzone również z udziałem małych pacjentów w towarzystwie dorosłych.

Poprzez platformę telemedyczną odbędziemy jednorazową wizytę, podczas której lekarz przeprowadzi analizę wyników badań lub prześledzi postęp terapii medycznej, ale też możemy korzystać z niej jako ze stałej opieki. W przypadkach złożonych dolegliwości lekarz może zlecić dodatkowe badania. Wówczas z wystawionym przez niego skierowaniem pacjent udaje się do określonej placówki medycznej.

Reklama

Recepty oraz zwolnienia

Za pomocą platformy nie tylko możemy uczestniczyć w konsultacjach, ale również otrzymać receptę na potrzebne leki lub zwolnienie L4.

Oba typy dokumentów wystawione przez lekarza podczas skorzystania z przychodni online maja takie samo znaczenie jak wypisane na wizycie stacjonarnej. Receptę online możemy zrealizować w każdej aptece. Co więcej, elektroniczny dokument daje możliwość by ktoś z naszych bliskich zakupił potrzebny nam lek, nie musimy w trakcie choroby sami się po niego fatygować.

Najważniejszym elementem konsultacji lekarskiej online jest zawsze przeprowadzenie wywiadu medycznego. Na jego podstawie oraz po przeanalizowaniu ewentualnych wyników badań lekarz otrzymuje informacje będące postawą do przepisania danego leku lub wypisania zwolnienia dla pacjenta.

Przesyłanie zwolnienia odbywa się automatycznie. W razie wątpliwości, zawsze można skorzystać z konta pacjenta i przekonać się, czy zaświadczenie o zwolnieniu trafiło do pracodawcy. E-zwolnienie jest też wygodną formą przełożenia wcześniej wystawionego zwolnienia w przypadku przedłużania się choroby.

Reklama

Zaufaj profesjonalnej przychodni online

Telemedycyna pozwala na jeszcze szybsze reagowanie w kwestii zdrowia pacjenta. Część wizyt jest możliwa do zrealizowania całkowicie za darmo w ramach NFZ, pozostałe ceny usług nie są wygórowane.

Zapraszamy na stronę https://med-24.com.pl/. Poprzez platformę Med-24 otrzymasz dostęp do najlepszych lekarzy z kwalifikacjami pozwalającymi pomóc w wielu problemach zdrowotnych. Wszyscy specjaliści czekają na Ciebie w jednym miejscu. Intuicyjna platforma jest prosta w użyciu, w razie jakichkolwiek problemów z wyszukiwaniem potrzebnego lekarza można skorzystać z ogólnego kontaktu, w którym pracownicy nakierują nas w odpowiednie miejsce.

Z platformą telemedyczną dbałość o zdrowie staje się jeszcze łatwiejsza.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na
temat zdrowia i zdrowego stylu życia,
zapraszamy na nasz portal ponownie!
Więcej z kategorii Zdrowie
Gorączka bez innych objawów - co oznacza u dziecka i u dorosłego?
Termometr wskazujący gorączkę bez innych objawów
Ból karku i szyi - przyczyny, objawy i domowe sposoby na sztywność karku
Co robić w przypadku użądlenia przez osę? Poznaj domowe sposoby na opuchliznę
Osa w czasie żądlenia
Podobne artykuły
Pszczoła atakująca człowieka
Użądlenie pszczoły - jak długo opuchlizna? Kiedy do lekarza?
Wpływ ciśnienia atmosferycznego na samopoczucie
Ciśnienie atmosferyczne – jak wpływa na samopoczucie?
Kubeczek menstruacyjny i tampon
Długość pochwy - ile wynosi? Jak wpływa na życie kobiety?
Kobieta trzymająca dłonie na skroniach
Ból głowy z prawej strony - przyczyny dolegliwości. Z jakich powodów może boleć głowa z prawej strony?
Ile promili po piwie?
Dopuszczalne promile - ile można mieć we krwi i w wydychanym powietrzu?

Reklama


Jak leczyć się w prywatnych szpitalach? 🏥
Sprawdź!