Pierwszy w historii zabieg, który przywrócił słuch. Trwał 16 minut. Sprawdź❗
Pierwszy w historii zabieg, który przywrócił słuch. Trwał 16 minut. Sprawdź❗
Pierwszy w historii zabieg, który przywrócił słuch. Trwał 16 minut. Sprawdź❗

Pogotowie kacowe - sprawdź, jakie to skuteczne!

Mocno zakrapiana impreza? Nie raz już cierpiałeś z powodu kaca lub zatrucia alkoholem? Nie jesteś odosobnionym przypadkiem! Chyba każdy cierpiał z powodu przykrych skutków nadużycia alkoholu - na szczęście obecnie działają wyspecjalizowane ośrodki mobilne, które są w stanie dojechać do pacjenta i zaaplikować mu kroplówkę, dzięki której poczuje się lepiej. Na co możesz liczyć w ramach takiej usługi? Kto wykonuje wlewy? Jakie substancje zawierają takie kroplówki? Jak długo czekać na przyjazd specjalisty? O tym wszystkim dowiesz się z poniższego poradnik!
Pogotowie kacowe
Źródło: Materiały partnera
Spis treści

Reklama

Majaczenie alkoholowe - daj sobie pomóc!

Nie musisz cierpieć z powodu kaca i przykrych dolegliwości wynikających ze spożycia nadmiernej ilości alkoholu. Jeżeli tylko mieszkasz na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu - z powodzeniem możesz skorzystać z usługi szybkiego dojazdu i kroplówki, dzięki której Twój organizm zostanie nawodniony, a Ty sam poczujesz się lepiej. Pogotowie kacowe działa na terenie Kaszub przez 7 dni w tygodniu, całodobowo. Wlewy dożylne z miksem takich witamin i składników jak:

  • witamina B1,
  • witamina B12,
  • tiamina,
  • glukoza,
  • sód,
  • potas.

Taka kroplówka jest w stanie poprawić samopoczucie pacjenta, jednak nie wyeliminuje w całości wszystkich objawów, jakie towarzyszą podczas kaca. Niepokój, omamy, tachykardia, ból głowy - to zaledwie ułamek niepożądanych objawów, które towarzyszą przy nadmiernej konsumpcji alkoholu. Skuteczność proponowanej terapii polegającej na wlewach opiera się w głównej mierze od stanu wyjściowego osoby, która spożyła nadmierną ilość alkoholu. Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowana większość pacjentów odczuwa już znaczącą poprawę samopoczucia po przyjęciu takiej kroplówki. W niektórych przypadkach czas dojścia do dawnej sprawności i samopoczucia może zająć kilka dni. Wówczas najlepiej jest skorzystać kilku kroplówek - np. dwóch czy trzech. Jest to szczególnie polecana metoda w przypadku przerywania ciągu alkoholowego. Odtrucie alkoholowe będzie przebiegało z mniejszą ilością przykrych skutków ubocznych dla pacjenta w przypadku wyposażenia się w takie właśnie preparaty.

Reklama

Wlewy dożylne a zatrucie alkoholem - dla kogo?

Taki mobilny detoks alkoholowy pozwoli Ci poczuć się lepiej nawet po najbardziej zakrapianej alkoholem imprezie. Taka awaryjna pomoc najlepiej sprawdzi się w przypadku tych osób, które sporadycznie przedawkowały alkohol i szukają natychmiastowej ulgi w łagodzeniu objawów całego spektrum skutków ubocznych, które wpływają na wystąpienie kaca. Kroplówka w domu to idealne rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują wsparcia przez jednorazowego jak i przez kilka dni. Wszystkie osoby, które szukają wsparcia przy leczeniu uzależnienia od alkoholu mogą ją otrzymać właśnie dzięki pomocy mobilnych pielęgniarek - takie wlewy dożylne są w stanie zminimalizować niektóre z psychicznych i fizycznych objawów takie jak np.: tachykardia, niepokój, nadmierne uczucie pobudzenia. To może stanowić ułatwienie w procesie przerywania ciągu alkoholowego. Warto też podkreślić, że żadna kroplówka nie jest w stanie magicznie wyleczyć pacjenta z uzależnienia od alkoholu. W takim przypadkach zalecana jest przede wszystkim psychoterapia. Taka kroplówka w domu to złagodzenie przykrych skutków odstawienia (tzw. zespół abstynencyjny) alkoholu na początku drogi pacjenta.

Reklama

Wlewy na kaca - pomoc na wyciągnięcie ręki

Kroplówka na kaca staje się coraz bardziej popularna - w krajach Europy Zachodniej oraz Ameryki Północnej jest to powszechna metoda minimalizowania niepożądanych objawów po spożyciu alkoholu. Teraz jest i w zasięgu Twojej ręki na terenie Pomorza.

Terapia uzależnień pozwala pacjentowi rozpocząć nowe życie bez nałogu. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na fachową pomoc świadczoną przez wyspecjalizowanych pielęgniarzy i pielęgniarki. W sytuacji, kiedy na przykład z powodu przeciążenia ilością pacjentów nie będziemy w stanie Ci pomóc - wskażemy zaufanych specjalistów, którzy będą w stanie szybko udzielić Ci pomocy. Troska o własne zdrowie i samopoczucie powinna być Twoim nadrzędnym celem - z naszą pomocą będziesz mógł to z powodzeniem uzyskać, nawet w sytuacji zatrucia alkoholowego. Najważniejszy jest tu sprawny czas reakcji - nie zwlekaj zatem i nie wahaj się skontaktować z nami o każdej porze dnia i nocy. Pełnimy całodobowe dyżury - wszystko po to, aby przynieść ulgę w złym samopoczuciu.

Reklama

Pogotowie kacowe jest bliżej niż myślisz

Mobilne pogotowie kacowe może przydać Ci się sporadycznie, jednak efekty, jakie możesz dzięki niemu uzyskać są naprawdę zdumiewające! Z naszych usług korzystają klienci nie tylko po sylwestrowych balach, ale i weselach czy innych imprezach, także służbowych. Jeśli tylko chcesz szybko poprawić swoje samopoczucie - nie zwlekaj i skorzystaj z pełni dobrodziejstw, jakie oferuje taka kroplówka w domu. Sprawdź sam!

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na
temat zdrowia i zdrowego stylu życia,
zapraszamy na nasz portal ponownie!
Więcej z kategorii Alkoholizm
Ciąg alkoholowy – jak przerwać i dojść do siebie? Leki i domowe sposoby
Kobieta w ciągu alkoholowym
Zgaga po alkoholu - przyczyny. Jak się jej pozbyć?
Mężczyzna ma zgagę po alkoholu
Zespół Otella – objawy, test i leczenie. Jak rozmawiać i się bronić?
Mężczyzna z Zespołem Otella
Podobne artykuły
Ile trwa spalanie alkoholu
Spalanie alkoholu w organizmie - ile trwa, co je przyspiesza?
Mężczyzna poci się po alkoholu
Poty po alkoholu - po odstawieniu, u alkoholika i na kacu. Co oznaczają?
Lekarz opatruje nogę pacjenta z polineuropatią alkoholową
Polineuropatia alkoholowa - czy jest uleczalna? Objawy i rokowania
Kobieta przechodzi zatrucie alkoholowe
Zatrucie alkoholowe - co pomaga? Domowe sposoby i leczenie
Padaczka alkoholowa – co podać po ataku?
Jak wygląda atak padaczki alkoholowej i kiedy następuje?

Reklama


Jak się uchronić przed chorobami cywilizacyjnymi?
Sprawdź!